تیم فوتبال بشیکتاش ترکیه به مازندران می آید

نسیم ورزش: رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر گفت که حضور تیم های بشیکتاش ترکیه و استقلال تهران در تورنمنت چهارجانبه فوتبال پیشکسوتان ، یادواره شهدای شهرستان بابلسر و مدافع حرم شهرستان قطعی شد.

بشکیتاش

به گفنه پایگاه خبری نسیم ورزش، یاسر ابراهیم زاده افزود : این مسابقات روزهای بیست و چهارم و بیست و پنجم فروردین همزمان با مبعث نبی مکرم اسلام (ص) در ورزشگاه سردار شهید علیزاده شهرستان بابلسر برگزار خواهد شد.
وی توضیح داد : علاوه بر تیم های فوتبال بشیکتاش ترکیه و پیشکسوتان استقلال تهران ، تیم های رسانه ورزش با سرپرستی عادل فردوسی پور و پیشکسوتان بابلسر میزبان مسابقات حضور دارند.
رییس اداره ورزش و جوانان بابلسر گفت : برنامه این بازی ها پس از انجام قرعه کشی در روز پنجشنبه مشخص خواهد شد.
برگزاری تورنمنت فوتبال پیشکسوتان بابلسر با هدف تکریم از نسل های طلایی و گذشته فوتبال این شهرستان از مدت ها قبل برنامه ریزی شده بود.
ابراهیم زاده ابراز امیدواری کرد که این مسابقات که نخستین دوره آن با همکاری چند حامی مالی خصوصی و ادارات مختلف شهرستان برگزار می شود ، باعث غنا و اعتبار بیشتر ورزش بابلسر شود.
شهرستان ساحلی بابلسر به لحاظ برخورداری از امکانات مجتمع های اقامتی و رفاهی در طول سال میزبان اردوهای مختلف تیم های ملی و مسابقات مختلف کشوری است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو