تیم عمران شهرداری ساری در لیگ والیبال کشور حضور می‌یابد

 

 

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان ساری از حضور تیم عمران شهرداری ساری در لیگ دسته اول والیبال کشور خبر داد.   مازندران رده سوم رقابت‌های والیبال المپیاد ورزش‌های کارگری را تصاحب کرد

 حسین دلیلی با بیان اینکه تیم عمران شهرداری ساری به‌ عنوان نماینده مازندران در لیگ دسته اول والیبال کشور شرکت می‌کند، گفت: موافقت حضور این تیم از سوی سازمان لیگ گرفته و این تیم با ترکیبی از بازیکنان جوان باتجربه بومی و چند بازیکن غیربومی شکل می‌گیرد.

وی درباره برگزاری نخستین دوره مسابقات والیبال آسیای میانه در ساری، افزود: مسابقات خوبی بود و پس از چندین سال شهروندان ساروی شاهد برگزاری مسابقات سطح بالای والیبال در ساری بودند.

​رئیس اداره ورزش و جوانان ساری با بیان اینکه تیم‌های شرکت‌کننده از میزبانی مسابقات آسیای میانه در ساری رضایت داشتند، بیان کرد: تمام تلاش ما با همت دیگر مسئولان، برگزاری شایسته این رقابت‌ها در ساری بود.

این مسئول با اشاره به اینکه سالن قدیمی جهان‌پهلوان سید رسول حسینی، پس از ۲۲ سال بازسازی شد، اضافه کرد: مسابقات والیبال آسیای میانه موجب شد تا پس از چندین سال این سالن مرکز شهر تعمیر و بازسازی اساسی شود.

دلیلی از برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در ساری خبر داد و یادآور شد: تورنمنت بین‌المللی کشتی شهیدان عبوری و همچنین دیگر مسابقات کشوری در ساری برگزار می‌شود.

وی در پایان از حضور پرشور تماشاگران در مسابقات والیبال آسیای میانه در ساری تشکر کرد و گفت: ورزش مرکز استان پیشانی ورزش مازندران است که با حمایت همه‌جانبه مسئولان متحول می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو