تیم عمران ساری در خانه برابر پیکان تهران تن به شکست داد

نسیم ورزش : تیم والیبال لیگ برتری عمران ساری هفته دهم این رقابت ها را در بازی خانگی برابر پیکان تهران با شکست به پایان برد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، این دیدار که چهارشنبه شب در برابر پنج هزار تماشاگر ساروی در سالن سید رسول حسینی معروف به قلعه عقاب ها برگزار شد، تیم عمران نتیجه را ۳ بر یک به تیم رده دومی پیکان تهران واگذار کرد.
تیم پیکان تهران در ست اول ، سوم و چهارم به ترتیب با نتیجه ۲۵ – ۲۲، ۲۵ – ۲۴ و ۲۵ – ۱۷ تیم عمران ساری را شکست داد و جایگاهش را در هفته دهم در رده دومی محکم کرد.
شاگردان بهزاد محمودی سرمربی عمران ساری ست دوم این دیدار را با نتیجه ۲۵ – ۲۱ به سود خودشان تمام کردند.
تیم عمران شهرداری ساری با این شکست با ۱۵ امتیاز در رده پنجم جدول ۱۲ تیمی رقابت های لیگ برتر والیبال مردان ایران ماندگار شد.
این تیم هفته آینده در آخرین بازی رقابت های نیم فصل والیبال لیگ برتر به دیدار شهرداری ارومیه ، یکی از تیم های بحران زده این دوره از رقابت ها می رود.
تیم عمران ساری که برای نخستین بار رقابت های لیگ برتر والییال مردان ایران را تجربه می کند ، با نتایج خوبی که در نیم فصل اول کسب کرد به عنوان شگفتی ساز ترین تیم لیگ برتری نام گرفت.
کاله آمل دیگر نماینده مازندران در این رقابت ها نیز در هفته دهم در ورامین با نتیجه ۳ بر یک از تیم صالحین ورامین شکست خورد و در رده دهم جدول جای خوش کرد.
صالحین ورامین هم با این برد ۱۸ امتیازی شد و در رده چهارم جدول جایگاهش را تثبیت کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو