تیم شورمست مازندران توانایی حضور در بالای جدول را دارد

 

نسیم ورزش: مسعود رمضانی  با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ برتر شمشیربازی باشگاه‌های قهرمانی کشور در تهران اظهار کرد: تیم شهدای شورمست با مربی‌گری مجتبی عابدینی می‌تواند در پایان لیگ جز سه تیم بالای جدول شود.

درخشش 2 شمشیرباز پیشکسوت مازندرانی در قهرمانی کشور

وی با اشاره به جایگاه چهارمی تیم شهدای شورمست تا پایان هفته چهارم لیگ در جدول‌ رده‌بندی افزود: این تیم با ترکیب بازیکنان بومی و دو بازیکن غیربومی تاکنون موفق به کسب نتایج خوبی شده است.

دبیر هیئت شمشیربازی مازندران در ادامه تصریح کرد: محمدحسین عابدینی، احمدرضا شهمیری، میعاد عابدینی، مهدی مولایی، سجاد فرمانی به عنوان شمشیربازان و مجتبی عابدینی به عنوان مربی و معین عابدینی نیز به عنوان سرپرست در تیم شهدای شورمست مازندران حضور دارند.

رمضانی در ادامه درباره برگزاری مسابقات شمشیربازی جام فجر قهرمانی مازندران به میزبانی قائم‌شهر گفت: این مسابقات که در قسمت اسحله اپه به میزبانی قائم‌شهر در سالن ورزشی پهلوان امامعلی حبیبی برگزار شد، نفرات برتر این مسابقات مشخص شده است.

وی خاطر نشان کرد: شاهین قاسمی از ساری مقام نخست، علی متولی از قائم‌شهر نفر دوم و احمد حق مراد از قائم‌شهر و امیرحسین محسنی از آمل به طور مشترک سوم شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *