تیم شهروند ساری در لحظات پایانی بهبهان را مغلوب کرد

نسیم ورزش : تیم شهروند ساری در هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتسال با گل لحظات پایانی مرتضی عظیمایی تیم اهوارا بهبان را مغلوب کرد.
تیم شهروند ساری
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ درچارچوب هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتسال، تیم شهروند ساری در دیدار خارج از خانه به مصاف تیم انتهای جدولی اهورا بهبهان رفت و در جدال نفسگیر و نزدیک موفق شد نماینده خوزستان را شکست دهد و با سه امتیاز شیرین زمین را ترک کنند.
 
ساروی ها که در دیدار هفته گذشته در تهران موفق به برد خارج خانه مقابل پارسیان شده بودند با روحیه مضاعف و برای کسب سه امتیاز مقابل بهبهان به میدان رفتند و در روزی که تیم میزبان از حمایت شدید هواداران خود سود می برد و در طول بازی به طور مداوم تیم شهرشان را تشویق می کردند،  شاگردان اسماعیل پور یک بازی هجومی را در دستور کار خود قرار دادند و در حالی که تا ثانیه های پایانی دو تیم با نتیجه سه بر سه برابر بودند، مرتضی عظیمایی کاپیتان با اخلاق و با تجربه شهروند گل پیروزی بخش  ساروی ها را به ثمر رساند تا سالن شهید بقایی بهبهان غرق در سکوت شود.
 
 در این دیدار طاها مرتضوی ، سعید بلباسی، امیرحسین رسولی و مرتضی عظیمایی موفق به گلزنی برای شهروند شدند  و گل های تیم میزبان هم توسط رضا شایان پور(۲) و امیر شجاعی به ثمر رسید.
 
شهروند ساری با کسب این سه امتیاز  هم اکنون ۹ امتیازی شد و باید منتظر نتایج سایر تیم ها باشد تا جایگاه شهروند در پایان رقابت های هفته ششم مشخص شود.
 
گفتنی است تیم شهروند هفته آینده جمعه دوم شهریور راس ساعت ۱۸ در سالن سید رسول حسینی میزبان تیم حفاری اهواز است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو