تیم شهرداری آمل درآغاز لیگ برتر بسکتبال باویلچر کشور پیروز َشد

نسیم ورزش : تیم شهرداری آمل در آغاز فصل جدید رقابت های لیگ برتر بسکتبال باویلچر باشگاههای کشور به علت حاضر نشدن تیم هیات زنجان از سوی کمیته بسکتبال با ویلچر ایران برنده اعلام شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، دیدار تیم شهرداری آمل و هیات زنجام قرار بود عصر جمعه زنجان برگزار شود که تیم میزبان انصرافش را از بازی اعلام کرد.
دبیرهیات جانبازان ومعلولان شهرستان آمل در این باره گفت که کمیته بستکبال با ویلچر کشور به دنبال انصراف هیات زنجان ، تیم شهردرای آمل را با نتیجه ۲۰ بر صفر برنده اعلام کرد.
امیدشعبان پور اضافه کرد : تیم شهرداری آمل که آماده رفتن به زنجان بود ، به دنبال انصراف حریف و اعلام کمیته بسکتبال با ویلچر ایران ، سفرش را کنسل کرد.
وی گفت که تیم هیات زنجان در نامه ای که برای کمیته بسکتبال باویلچر کشور نوشت ، علت انصراف از مسابقه را آماده نبودن بازیکنانش اعلام کرد.
تیم شهرداری آمل با تصمیم هیات زنجان به حاضر نشدن در مسابقه ، هفته نخست رقابت های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاههای کشور را با پیروزی به پایان برد.
این تیم درهفته دوم این رقابت ها روز پنج آذر در خانه میزبان تیم پگاه فارس است و هفته سوم را هم ۱۹ آذر به اصفهان می رود تا در برابر تیم مخابرات این شهر قرار گیرد.
تیم شهرداری آمل در فصل جاری رقابت های لیگ برتر بسکتبال باویلچر باشگاههای کشور از امیدهای اصلی قهرمانی محسوب می شود.
این تیم در سال جاری با حمایت شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل بازیکنان با تجربه و تاثیرگذار تیم های لیگ برتری را جذب کرد و از توان بازیکنان بومی فصل گذشته هم بهره می برد.
به اعتقاد کارشناسان ورزشی ، تیم شهرداری آمل امسال ظرفیت و شخصیت یک تیم قهرمان در لیگ را پیدا کرده است و کادر فنی و بازیکنانش نیز برای کسب مقام قهرمانی در لیگ برتر مصمم هستند.
تیم بسکتبال باویلچر شهرداری آمل در هشت دوره گذشته رقابت های لیگ برتر حضور داشت و تاکنون ۲ مقام سومی را در ۲ فصل گذشته این رقابت ها کسب کرده است.
فصل جدید این رقابت ها با حضور هشت تیم در ۲ گروه چهار تیمی برگزار می شود که تیم شهرداری آمل در گروه یک این رقابت ها با تیم های هیات زنجان ، پگاه فارس و مخابرات اصفهان هم گروه است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو