تیم شهدای کلاکسر آمل توان صعود به مرحله دوم لیگ فوتسال بانوان کشور را دارد

نسیم ورزش: سرپرست تیم دسته یکی فوتسال شهدای کلاکسرآمل، نسبت به صعود تیمش به مرحله دوم مسابقات فوتسال لیگ دسته یک بانوان باشگاه های کشور ابراز امیدواری کرد.تیم شهدای کلاکسر آمل توان صعود به مرحله دوم لیگ فوتسال بانوان کشور را دارد

 خدیجه پهلوان گفت: در سال جاری فقط برای حضور وحفظ سهمیه تیم آمل در لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور از شرکت های خصوصی واداره های دولتی شهرستان درخواست حمایت وکمک مالی داشتم که تا قبل از بازی های مرحله برگشت از این کمک های بی بهره بودیم.

 وی افزود: با همه این شرایط تیم شهدای کلاکسر آمل در مرحله رفت این رقابت ها با یک پیروزی و کسب سه شکست خارج از خانه در جدول پنج تیمی گروه یک این مسابقات ،در رده چهارم قرار گرفت.

 سرپرست تیم فوتسال بانوان شهدای کلاکسرآمل، تصریح کرد: با وجود شرایط بد مالی از بازیکنان بومی و نیز خانم ‘ بهاره برومند’ مربی آمل به عنوان سرمربی تیم استفاده کردیم و بازیکنانی که به عضویت تیم شهدای کلاکسر درآمدند، مصمم به صعود از مرحله برگشت مسابقات به دور دوم هستند.

 پهلوان تصریح کرد: بازی های مرحله برگشت گروه اول لیگ دسته یک بانوان باشگاه های کشور از جمعه هفته جاری در آمل برگزار می شود و می توانیم با تلاش بازیکنان ، از میزبانی نهایت استفاده را ببریم.

 وی، از برگزاری مرحله برگشت مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور از ۲۸ فروردین ماه به میزبانی این شهرستان خبر داد و گفت: این رقابت ها از گروه یک مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور روزهای ۲۸فروردین ماه تا یکم اردیبهشت ماه در تالار ورزشی پیامبراعظم آمل برگزار می شود.

 وی افزود: در این رقابتها تیم های شهدای کلاکسر آمل، شهرداری تبریز هیات فوتبال قم، شهرداری دزفول، و دهدشت یاسوج دوره ای با هم رقابت می کنند.

 مسابقات امسال لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور با حضور ۲۱ تیم در سه گروه پنج تیمی و یک گروه شش تیمی در حال برگزاری است.

 درپایان مرحله برگشت این مسابقات دو تیم اول ودوم هرگروه به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات صعود وپس از پایان مرحله نیمه نهایی، در نهایت دو تیم به رقابتهای فصل آینده لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور صعود می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو