تیم شهدای ماکران میاندورود نماینده فوتبال مازندران در جام حذفی

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود گفت: در طول تاریخ ورزش این شهرستان برای نخستین‌بار تیمی از میاندورود در جام حذفی فوتبال کشور شرکت می‌کند.

تیم شهدای ماکران میاندورود نماینده فوتبال مازندران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مختار مهدوی در شهرستان میاندورود اظهار کرد: در جام حذفی فوتبال کشور، شهدای ماکران میاندورود نماینده استان در ورزشگاه شهید کشوری تهران پس از دو ساعت بازی در حالی‌ که مستحق پیروزی بود در ضربات پنالتی مغلوب تیم بادران تهران شد.

وی بیان کرد: در طول تاریخ ورزش شهرستان برای نخستین‌بار است که تیمی از میاندورود در جام حذفی فوتبال کشور شرکت می‌کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خاطرنشان کرد: این تیم نماینده مازندران در لیگ دسته سه کشور نیز است.

این مسؤول به حضور امیر پرسته در مسابقات قهرمانی کشتی نوجوانان جهان اشاره کرد و ادامه داد: این کشتی‌گیر آزادکار میاندورودی تیم ملی ایران در وزن ۵۰ کیلوگرم در این مسابقات شرکت می‌کند.

مهدوی در پایان گفت: این مسابقات در ۲۷ و ۲۸ شهریورماه در شهر تفلیس و گرجستان برگزار می‌شود و امیدواریم جوانان میاندورودی باز هم در زمینه ورزش این شهرستان بدرخشند.

تیم شهدای ماکران میاندورود نماینده فوتبال مازندران تیم شهدای ماکران میاندورود نماینده فوتبال مازندران تیم شهدای ماکران میاندورود نماینده فوتبال مازندران تیم شهدای ماکران میاندورود نماینده فوتبال مازندران تیم شهدای ماکران میاندورود نماینده فوتبال مازندران تیم شهدای ماکران میاندورود نماینده فوتبال مازندران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو