تیم شهدای غواص مازندران عازم کیش شد/ کری خوانی رئیس هیات اسکواش برای سایر رقبا

 

نسیم ورزش: تیم اسکواش شهدای غواص مازندران به عنوان تیم اول از گروه دوم مسابقات لیگ دسته اول اسکواش کشور  برای قهرمانی این مسابقات عازم کیش شد.

photo_2016-04-26_16-41-57

بهمن صفری رئیس هیات اسکواش مازندران در گفت و گو با خبرنگاران گفت: تیم های خراسان رضوی ، هیات کیش ، شهرداری یزد، استان کرمان ، سمنان و شهدای غواص مازندران در گروه دوم به صورت رفت برگشت با هم رقابت کردند که در پایان تیم اسکواش شهدای غواص مازندران به عنوان صدر نشین این گروه به دوره قهرمانی راه یافت.
وی اضافه کرد : تیم اسکواش یزد نیز به عنوان تیم دوم این گروه عازم کیش شد.
تیم های اسکواش دیباچی تهران و ارومیه نیز به عنوان تیم های گروه اول مسابقات لیگ دسته اول اسکواش کشور عازم کیش شدند که باید با تیم های شهدای غواص و یزد به رقابت بپردازند.
تیم های آذربایجان غربی ،تهران ،زنجان ، کرمانشاه ، آبادان و فارس در گروه اول مسابقات لیگ دسته یک کشور قرار داشتند
رئیس هیات اسکواش مازندران به برگزاری اردوی تمرین و آمادگی سه روزه بازیکنان برای مسابقات قهرمانی لیگه دسته یک کشور در محل کورت ساری اشاره کرد و بیان داشت:محمد حسین مومنی ،شاهین عبدالله نژاد ، حسام رعیت پناه ، سهند قاصد آبادی و بهرام قاصد آبادی به عنوان پنج بازیکن ، اشکان اتحادی به عنوان سرمربی و ساعد باقر پسندی سرپرست تیم شهدای غواص مازندران هستند.
صفری با ابراز امیدواری تصریح کرد : تیم شهدای غواص مازندران با اقتدار بر حریفان خود غلبه کرده و به لیگ برتز اسکواش کشور راه می یابد.
به گفته صفری تیم های اول و دوم مسابقات لیگ دسته اول کشور به لیگ برتراسکواش صعود می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *