تیم سنگفروشی ملکشاه آمل صدرنشین جدید لیگ برتر فوتسال مازندران شد

 

نسیم ورزش: تیم سنگفروشی ملکشاه آمل با یک پیروزی خانگی در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های مازندران صدر نشینی این رقابت ها را از تیم میثاق ساری پس گرفت.فوتسال

در دیدارهای برگزار شده این هفته تیم سنگفروشی ملکشاه  در خانه میزبان تیم شهید آزادیان نوشهر بود که با شکست ۳ بر ۲ میهمان در جدول رده بندی این رقابتها ۱۸ امتیازی و صدرنشین شد.
تیم رده دومی میثاق ساری که تا پیش از این در صدر جدول قرار داشت در دیداری خارج از خانه میهمان تیم میان جدولی مرزن قزل مرزن آباد بود و با شکست سنگین ۸بر۵ ازمیزبان خود به رده دوم جدول سقوط کرد.
در دیگردیدارهای مهم برگزار شده هفته هفتم این رقابت ها تیم رستوران حاج حسن ساری با نتیجه ۴بر۲ مقابل میزبان خود پرسپولیس دارابکلا به برتری رسید و زرین ذغالچال ساری ۳بر۲ مقابل مهمان خود شهید اسدی جویبار شکست را پذیرا شد، تیم کاسپین هادی شهر در مقابل مهمان خود شهرداری کوهی خیل والمپیک کلاردشت مقابل میزبان خود شاهد اسلام آباد با نتیجه مشابه ۳بر۱ به پیروزی رسیدند و تیم سامسونگ رامسر در مقابل میزبان خود شهروند نوین سورک حضور نیافت.
در پایان هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های مازندران تیم سنگ فروشی ملکشاه آمل با ۱۸ امتیاز صدرنشین شد و تیم های میثاق ساری و رستوران حاج حسن ساری با امتیازمشابه ۱۶ وبرحسب تفاضل گل در رده دوم وسوم جدول قرار گرفتند. تیم شاهد اسلام آباد میاندرود با انجام شش مسابقه و بدون امتیاز در انتهای جدول ۱۴ تیمی این رقابت ها قرار دارد.
رقابت های امسال لیگ برتر فوتسال باشگاه های مازندران با حضور ۱۴ تیم به صورت رفت و برگشت برگزار می شود. تیم قهرمان این مسابقات به عنوان نماینده مازندران به مسابقات زیرگروه باشگاه های کشور صعود خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *