تیم سازمان عمران ساری قهرمان نیم فصل لیگ دسته یک والیبال کشور شد

 

نسیم ورزش: تیم سازمان عمران شهرداری ساری در پایان نیم فصل نخست رقابتهای لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور در گروه چهارم قهرمان شد.

در هفته پنجم و پایانی دور رفت این رقابتها تیم سازمان عمران شهرداری ساری عصرچهارشنبه در بابلسر میزبان هم استانی خود تیم آرشام بابلسر را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد تا این تیم همچنان در حسرت امتیاز در این رقابتها باشد.
تیم سازمان عمران شهرداری ساری دراین دیدار با نتایج (۱۶ بر ۲۵) ، ( ۲۰ بر ۲۵ )و( ۱۹ بر ۲۵) پیروز شد.
همچنین در روزی که تیم کاله مازندران در این گروه با قرعه استراحت مواجه شد تیم سفیر گیلان در شهر رشت میزبان ترکمن صحرای آق قلا بود و ۳ بر ۲ به پیروزی رسید.
درپایان دور رفت گروه چهارم رقابتهای لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور و درجدول رده بندی این مسابقات تیم سازمان عمران شهرداری ساری با ۱۱ امتیاز در صدر گروه ایستاد وتیم کاله مازندران با ۱۰ امتیاز در رده دوم قرار گرفت.
همچنین تیم های سفیر گیلان با ۵ امتیاز ، ترکمن صحرای آق قلا با ۴ و آرشام بابلسر بدون امتیاز در رده های سوم تا پنجم قرار گرفتند.
بازیهای برگشت گروه چهارم پس از استراحتی حدود ۱۳ روزه از نهم دی ماه آغاز می شود، وتیم سازمان عمران شهرداری ساری در هفته ششم در دیداری بیرون از خانه به مصاف تیم سفیرگیلان می رود و دربی مازنی ها تیم های آرشام بابلسر و کاله مازندران دربابلسر با هم دیدار می کنند.
رقابتهای لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست با حضور ۱۹ تیم درحال برگزاری است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *