تیم رسانه ورزش مازندران فینالیست مسابقات فوتبال درقائمشهر شد

نسیم ورزش:  تیم رسانه ورزش مازندران به همراه تیم کانون مهندسان قائمشهر به دیدار نهایی مسابقات فوتبال یادواره مرحوم عبدالرضا رضایی در قائمشهر صعود کردند.توپ فوتبال

در پایان نخستین روز مسابقات چهارجانبه فوتبال قائمشهر جام یادواره مرحوم عبدالرضا رضایی از پیشکسوتان فوتبال مازندران عصر سه شنبه روستای کوتنای قائمشهر، ابتدا تیم رسانه ورزش مازندران با هدایت علی امینی و سرپرستی علی رضا اقبالی به مصاف تیم پیشکسوتان کوتنا قائمشهر رفت وبا یک گل میزبان خود را درشکست داد.

تنها گل ۳ امتیازی وپیروزی بخش تیم رسانه ورزش مازندران را مهدی رضی مهاجم گریزپای این تیم در همان دقایق ابتدای مسابقه به ثمر رساند تا درنهایت مصاف دو تیم رسانه ورزش مازندران وپیشکسوتان قائمشهر با همین نتیجه به پایان برسد.

در دیگر دیدار برگزارشده عصرسه شنبه تیم های همشهری کانون مهندسان و پیشکسوتان قائم شهر به دیدار هم رفتند که این دیدار هم با تک گل اصغر رامشگر به سود تیم کانون مهندسان به پایان رسید.

در دیدار نهایی این مسابقات تیم های دو تیم پیشکسوتان قائمشهر و پیشکسوتان کوتنا از ساعت ۱۵:۳۰ عصرپنجشنبه به مصاف هم خواهند رفت و دو تیم رسانه ورزش مازندران و کانون مهندسین قائمشهر از ساعت ۳۰ : ۱۷ برای کسب مقام قهرمانی این مسابقات تلاش خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *