تیم ذوب آهن بازی نفس گیر در مقابل نساجی پیش رو دارد / مازندران فوتبالیست های قوی و قدرتمندی دارد

نسیم ورزش : سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت : نساجی قائمشهر بازیکنان پرتوانی دارد , در بازی پنجشنبه تیم ذوب آهن بازی نفس گیر را پیش رو دارد .

تیم ذوب آهن بازی نفس گیر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ بازی هفته نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران امشب ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه میان تیم های نساجی قائمشهر و ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه وطنی قائمشهر برگزار می شود .
امید نمازی عصر روز چهارشنبه در نشست خبری که در قائمشهر برگزار شد ، افزود : تجربه فوتبال کشورمان نشان می دهد که مازندران فوتبالیست های قوی و قدرتمندی دارد که حضور پرشمار این بازیکنان در تیم های مختلف کشوری از این مساله حکایت می کند .
وی ادامه داد : تیم ریشه دار نساجی نیز با برخورداری از بازیکنان خوب وقدرتمند ، حریف قوی برای تیم های لیگ برتر به شمار می رود .
سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت : با وجود اینکه سابقه حضور ذوب آهن در لیگ برتر طولانی است ولی باید کاری بکنیم که در مقابل تیم قوی نساجی قائمشهر نتیجه را به نفع خود کسب کنیم .
وی با اشاره به اینکه ذوب اهن اصفهان از ۲۷ خرداد ماه تمرینات خود را آغاز کرده است ، افزود : در نخستین بازی لیگ برتر این تیم محمدباقر صادقی و مسعود اسدزاده را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.
نمازی در خصوص اینکه ذوب آهن لیگ برتر را چطور آغاز می کند ؟ گفت : هرچند در لیگ برتر پارسال تیم مان حضور خوبی نداشت اما امسال با تغییرات و شیوه متفاوت بازی ، لیگ را به خوبی شروع می کنیم .
وی اظهار داشت : تیم ذوب آهن پس از انجام تمرینات با آمادگی کامل در این رقابت ها حضور می یابد .
نساجی قائمشهر تنها نماینده مازندران در رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران است .
بازی هفته اول رقابت های لیگ برتر فوتبال امشب به میزبانی نساجی قائمشهر در ورزشگاه وطنی این شهر برابر ذوب آهن اصفهان برگزار می شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو