تیم داماش گیلان مغلوب فجر سپاسی شیراز شد

نسیم ورزش: تیم فوتبال داماش گیلان نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، به مصاف تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز رفت.


تیم فوتبال داماش گیلان که هفته گذشته در رشت مغلوب تیم گیتی پسند اصفهان شده بود ، در این دیدار نیز متحمل شکست شد تا سومین شکست متوالی خود را تجربه کند.

در چارچوب این دیدار که در شیراز برگزار شد ، تیم فوتبال فجر سپاسی موفق شد با نتیجه سه بر یک تیم داماش گیلان را شکست دهد تا یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر باشد .

البته تیم فوتبال داماش گیلان این بازی را بسیار خوب شروع کرد و در همان دقیقه اول به گل برتری دست یافت اما در ادامه بازی سه گل دریافت کرد تا با شکست شیراز را ترک کند.

گل های تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز را در این دیدار ، احمد حسن زاده ، ابراهیم صالحی و مهدی چاه کوتاه زاده به ثمر رساندند و تنها گل تیم فوتبال داماش گیلان را حسن نجفی به ثمر رساند.

تیم فوتبال داماش گیلان در این دیدار پنج بازیکن خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشت و با ۱۷ بازیکن به شیراز عزیمت کرده بود که با متحمل شدن چهارمین شکست فصل خود با شش امتیاز به جایگاه شانزدهم جدول رده بندی سقوط کرد.

همچنین پس از پایان بازی فجر سپاسی و داماش گیلان،کلانتری نسبت به اعتراضی داماشی ها واکنش نشان داد.

*اشتباهات داوری در لیگ یک عمدی نیست
سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: اشتباهات داوری نیز مانند بازیکنان و مربیان تیم ها عمدی نیست.

علی اصغر کلانتری در نشست خبری پس از بازی دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و داماش گیلان تاکید کرد: شناخت لازم از تیم داماش داشتیم و می دانستیم زمانیکه یک مربی فهیم در کنار تیم حضور دارد بازی با آنها مشکل است.

وی ادامه داد: نقاط ضعف و قدرت تیم داماش را می دانستیم و تلاش کردیم از همان منطقه به نتیجه مثبت برسیم.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز افزود: اگر بازیکنان ما به سه گل رضایت نمی دادند می توانستیم با گلهای بیشتر زمین را ترک کنیم که متاسفانه چنین نشد وپس از زدن گل سوم بازیکنان انگیزه خود را از دست دادند.

وی در خصوص وضعیت داوری نیز تاکید کرد: هیچ داوری از عمد اشتباه نمی کند و همانگونه که مربی و بازیکنان نیز اشتباه می کنند داور هم این امکان را دارد.

کلانتری افزود: به اعتقاد من در همین بازی هم داور یک پنالتی برای فجر نگرفت که البته ما به این مباحث عادت کردیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *