تیم خونه به خونه بابل مهمان تیم ایرانجوان بوشهر است

نسیم ورزش : تیم خونه به خونه بابل در هفته بیست و چهارم لیگ دسته یک، مهمان تیم ایرانجوان بوشهر است.
مهمان تیم ایرانجوان
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،حریف این هفته خونه به خونه با قرار گرفتن در رده شانزدهم جدول، حال و روز چندان خوشی ندارد و شکست های چند هفته اخیر این تیم سبب گردید تا بوشهری ها سایه سنگین سقوط را به وضوح روی سر خود احساس کنند.
 
نکته جالب اینجاست که تیم ایرانجوان حسین موجی و رضا حسن پور را به دلیل مصدومیت و سجاد فیض اللهی و حسین محمدی را نیز به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت تا کارش مقابل نماینده مازندران سخت شود. 
 
شرایط دو تیم در جدول رده بندی بیانگر این مطلب است که تساوی در این دیدار جز اینکه سایر حریفان را خوشحال کند سود دیگری برای ایرانجوان و خونه به خونه ندارد.
 
شاگردان اسکوچیچ که با ۴۲ امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی قرار دارند، با پیروزی مقابل ایرانجوان موقعیت خود را در رده سوم جدول تثبیت خواهند کرد و حتی در صورت توقف احتمالی بادران، می‌توانند جای این تیم تهرانی را در رده دوم جدول بگیرند. به همین دلیل عصر فردا یقیناً یک بازی جاندار و هجومی را از سوی بازیکنان هر دو تیم شاهد خواهیم بود.
 
دراگان اسکوچیچ از زمان حضورش در بابل، در ۵ مسابقه روی نیمکت خونه به خونه نشسته است که ۴ پیروزی و یک تساوی برای بابلی‌ها به ارمغان آورده است که این نشان از عزم نماینده فوتبال مازندران برای صعود به لیگ برتر خواهد بود.
 
 
گفتنی است این دیدار، راس ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه عصر امروز (یکشنبه) در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو