تیم ثامن الحجج سبزوار قهرمان مسابقات هندبال نوجوانان منطقه یک کشور شد

نسیم ورزش: تیم ثامن الحجج سبزوار در مسابقات هندبال نوجوانان پسرمنطقه یک کشور که به میزبانی مازندران در ساری برگزارشد، به مقام قهرمانی دست یافت.

 

در دیدار نهایی این مسابقات، تیم های ثامن الحجج سبزوار و دنیای آرزوی ساری  در مجتمع فرهنگی ورزشی ایثار ساری به مصاف هم رفتند که تیم ثامن الحجج با نتیجه ۲۵ بر ۱۰ میزبان خود را شکست داد و مقام نخست این مسابقات را از آن خود کرد.
البته هر دو تیم با قرار گرفتن در رده های اول و دوم این رقابت ها به مرحله نهایی مسابقات هندبال نوجوانان پسر کشور که دهه اول اسفند ماه درقم برگزار می شود، صعود کردند.
در دیدار رده بندی این رقابت ها نیز تیم هیات هندبال بابل دیگر نماینده مازندران در این رقابت ها با نتیجه نزدیک ۲۲ بر ۲۱ تیم هیات هندبال تربت جام را از پیش رو برداشت و با قرار گرفتن در مکان سوم جدول ، از راهیابی به مرحله نهایی باز ماند.
مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان منطقه یک کشور با حضور ۱۱ تیم شامل دنیای آرزوی ساری، مدرسه هندبال قائمشهر، هیات هندبال بابل، ثامن الحجج(ع) سبزوار، منطقه ویژه اقتصادی دوغارون، سامان مهدیشهر، هیات هندبال گرگان، هیات هندبال شاهرود، هیات هندبال خراسان رضوی، هیات هندبال آزاد شهر و هیات هندبال تربت جام از روز شنبه ۱۷ بهمن در مجتمع فرهنگی ورزشی ایثار ساری آغاز شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *