تیم ملی بوکس APB با بوکسور و مربی مازنی راهی آذربایجان می‌شوند

 

نسیم ورزش: تیم ملی بوکس APB در حالی این روزها تمرینات خود را در مجموعه ورزشی انقلاب پیگیری می‌کند که با تصمیم مسئولان فدراسیون این تیم روز یک شنبه برای حضور در اردوی مشترک راهی کشور آذربایجان خواهد شد.

جاسم دلاوری

تیم ملی بوکس ایران روز یکشنبه ساعت ۱۴ به وقت تهران راهی آذربایجان خواهد شد و به مدت ۱۳ روز در این اردوی مشترک حضور خواهد داشت.

اکبر احدی به عنوان سرمربی و مهدی طلوتی مربی مازنی به عنوان مربی هدایت تیم ملی APB را برعهده دارند.

جاسم دلاوری بوکسور مازنی , احسان روزبهانی، امین قاسمی‌پور و سجاد محمد‌پور اعضاء تیم ملی بوکس APB هستند که روز یکشنبه راهی کشور آذربایجان خواهند شد.

امین قاسمی پور نماینده وزن ۶۹ کیلوگرم است که باید دوم بهمن ماه در مسابقات لیگ حرفه‌ای برای سومین بار مبارزه کند. وی از دو دیدار گذشته‌ خود یک برد و یک باخت کسب کرده و نفر هفتم رنکینگ APB است. قاسمی پور دوم بهمن‌ماه باید به مصاف “ایسانتاس استانیونیس” بوکسور اهل لیتوانی برود.

سجاد محمدپور نماینده وزن ۵۲ کیلوگرم نیز باید دوم بهمن‌ماه با “ردون اسلوم” بوکسور فرانسوی که در رده هشتم رنکینگ APB قرار دارد، مبارزه کند. پدیده بوکس ایران در رنکینگ APB در رده پنجم قرار دارد. محمدپور از دو دیدار قبلی خود یک پیروزی و یک شکست به‌ دست آورده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو