تیم بسکتبال کاله مازندران برای مسابقات لیگ جوانگرایی کرد

نسیم ورزش: سرمربی تیم بسکتبال کاله مازندران گفت: تیمش برای رقابتهای امسال لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور با جوانگری و میانگین سنی ۲۰سال شرکت کرده ویکی از امیدهای صعود به لیگ برتر است.بسکتبال

سیدصابرموسوی گفت: از ۱۲ بازیکنان امسال تیم کاله مازندران در رقابتهای لیگ دسته یک بسکتبال کشور حدود ۸۰درصد این بازیکنان بومی هستند وتنها دو تا سه بازیکن غیربومی و از تیم های دیگر به کاله پیوستند.
وی افزود: با حضور بازیکنان جوان در آغاز هفته نخست این رقابتها عصرجمعه در تهران برابر تیم مدعی آرارات این شهر نمایش خیره کننده ای داشتند وبا نتیجه ۷۷ بر ۶۰ میزبان خود را شکست دادند.
سرمربی تیم بسکتبال کاله مازندران اضافه کرد: برتری ۱۷ امتیازی در آغاز لیگ و در خارج از خانه نشان از انگیزه بالای بازیکنان جوان این تیم و امیدواری به روزهای خوش آینده است.
موسوی ادامه داد: با آنالیز بازیهای گذشته تیم آرارات تهران با آمادگی بالا در تهران حاضر شدیم و با شناسایی نقاط ضعف وقوت این تیم سعی کردیم چینش نفرات در زمین متناسب با بازی بوده وخوشبختانه نتیجه بخش شد.
مسابقات امسال لیگ دسته یک بسکتبال مردان باشگاه های کشور با حضور ۱۷ تیم در دو گروه ۸ و ۹ تیمی شمال و جنوب برگزار می شود.
درگروه شمال این رقابتها تیم های آرارات تهران ، پارسا مشهد ،هیات بسکتبال کردستان، مهرام تهران ،هفت الماس قزوین ،تیم ملی جوانان ، کاله مازندران ، هیات بسکتبال قم و شیمیدر تهران حضور دارند.
در گروه جنوب، تیم های نفت امیدیه ،شهرداری کاشان ،شهرداری دزفول ،پتروشیمی بندر امام ،پدافند رعد اصفهان ،شاهین اهواز ،صنعت مس کرمان ،آدمیس میناب با هم رقابت می کنند.
بنابر اعلام رسمی کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال در پایان مرحله نخستین این بازیها که به صورت رفت و برگشت برگزار می شود، ۸ تیم برترهرگروه به صورت ضربدری با هم دیدار کرده و در نهایت ۸ تیم برتر به دور بعدی راه می یابند .
در ادامه ۸ تیم برتر به صورت حذفی به مصاف هم رفته و سپس بازیهای نیمه نهایی به صورت ۲از ۳ و نهایی هم به صورت ۳ از ۵ خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو