تیم بسکتبال شهرداری لاهیجان برابر جهانگستر لاهیج پیروز شد

اختصاصی نسیم ورزش/ جواد قدیمی صفت/ در چارچوب رقابت های بسکتبال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان ، تیم شهرداری لاهیجان برابر جهانگستر لاهیج پیروز شد .

در این مسابقه که در لاهیجان برگزار شد ، تیم بسکتبال شهرداری لاهیجان رشت موفق شد در یک بازی یکطرفه با نتیجه ۱۱۲ بر ۶۵ برابر تیم جهانگستر لاهیج به برتری دست یابد .
در جریان این مسابقه که آخرین بازی از هفته سوم این رقابت ها بود ، دو تیم همشهری شهرداری لاهیجان و جهانگستر لاهیج لاهیجان رو در روی هم قرار گرفتند که تیم شهرداری لاهیجان برتر از حریف خود ظاهر شد و سرانجام به یک پیروزی راحت دست یافت . در جدول رده بندی این رقابت ها نیز ، تیم بسکتبال شهرداری لنگرود با دو پیروزی و یک شکست و با کسب پنج امتیاز در مکان نخست قرار دارد ، همچنین تیم بسکتبال توسعه پایدار کوچصفهان نیز با دو پیروزی و یک شکست و با کسب پنج امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر دوم است و تیم جوانان ملوان بندرانزلی با کسب چهار امتیاز از دو مسابقه در مکان سوم قرار دارد .
در رقابتهای بسکتبال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان تیم های نوآوران گلبند رشت ، شهرداری لاهیجان ، جوانان ملوان بندرانزلی ، درفک رشت ، جهانگستر لاهیج لاهیجان ، جوانان آرنا رشت ، توسعه پایدار کوچصفهان ، شهرداری لنگرود و ستارگان صومعه سرا حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *