تیم امید خونه به خونه مازندران مقابل مس در کرمان به برتری رسید

نسیم ورزش : تیم فوتبال امید خونه به خونه مازندران با برتری مقابل مس در کرمان نشان داد در فصل جدید لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور نیز بخت اول قهرمانی به شمار می‌رود.

 

امید خونه به خونه مازندران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، از هفته دوم لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور، عصر امروز تیم فوتبال امید خونه به خونه مازندران در ورزشگاه شهید سلیمی کیا کرمان مقابل مس به برتری یک بر صفر دست یافت.

تنها گل این دیدار در دقیقه ۸۹ توسط ابراهیم عالی زاده به ثمر رسید‌.

رضا تقوی که در این دیدار محمدحسین باباگلی، سینا قنبرپور و رضا آقابابایی، بازیکنان تاثیرگذارش را به دلیل حضور در تمرینات تیم بزرگسالان در اختیار نداشت، تیمش را با ترکیبی هجومی به میدان فرستاد تا تیم خونه به خونه که در اکثر دقایق بازی مالکیت توپ را در اختیار داشت، به سه امتیاز ارزشمند این دیدار دست یابد.

خونه به خونه ای ها در حال موفق شدند مس کرمان را در خانه اش زمین‌گیر کنند که بارها تا آستانه فروپاشی دروازه این تیم پیش رفتند.

ابراهیم عالی زاده زننده تک گل این دیدار، در یک موقعیت تک به تک نیز می‌توانست دروازه مس کرمان را باز کند ولی عکس العمل عالی دروازه‌بان این تیم کرمانی مانع گلزنی بازیکن خونه به خونه شد.

امیرحسین رمضان زاده نیز با یک شوت استثنایی دروازه مس کرمان را تهدید کرد ولی توپ با شیرجه به موقع دروازبان مس دفع شد.

ضربه سر رضا پورهاشم نیز با اختلافی میلیمتری از کنار دروازه مس کرمان به اوت رفت.

سجاد جعفری نیز بخت خود را برای گلزنی آزمود اما شوت سرکش این بازیکن نیز با مماس با دیرک دروازه به اوت رفت.

تا اینکه در دقیقه ۸۹ بازی سعید زارع با شوتی سرکش دروازه بان مس کرمان را به زحمت انداخت و ابراهیم عالی زاده با استفاده از دفع ناقص وی و ریباند به موقع خود، بالاخره قفل دروازه مس کرمان را باز کرد تا تیم خونه به خونه با سه امتیاز ارزشمند این دیدار راهی بابل شود.

گفتنی است، خونه به خونه با این برد، به عنوان تنها تیم ۶ امتیازی رقابت ها به تنهایی صدر جدول را در اختیار گرفت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو