تیم امید خونه به خونه مازندران قهرمان نیم فصل لیگ یک امیدهای کشور شد+تصاویر

 

نسیم ورزش: تیم فوتبال امید خونه به خونه مازندران با تساوی مقابل میزبان اصفهانی خود قهرمان نیم فصل اول لیگ دسته اول فوتبال امیدهای کشور شد.

از هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال کشور و در کروه سوم این رقابت ها، تیم امید خونه به خونه مازندران در اصفهان مقابل گیتی پسند به تساوی ۱ بر ۱ دست یافت.

تک گل تیم خونه به خونه را در این دیدار رضا آقابابائی در دقیقه ۳۵ به ثمر رساند. برای گیتی پسند نیز علی دهقان در دقیقه ۶ بازی گلزنی کرد.

بازیکنان خونه به خونه در ده دقیقه ابتدایی بازی به دلیل ارتفاع بالای شهر اصفهان از سطح دریا عملکرد خوبی از خود نشان ندادند و اتفاقا در دقیقه ۶ بازی در موقعیت مشکوک به آفساید اولین گل این دیدار را با ضربه سر علی دهقان دریافت کردند.

در ادامه این شاگردان حسین رحمانی بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند و با ارائه یک بازی رو به جلو بارها تا آستانه فروپاشی درواز حریف پیش رفتند تا اینکه در دقیقه ۳۵ بازی رضا آقابابائی با یک توپ ربائی زیرکانه موفق شد با دروازبان حریف تک به تک شود و گل تساوی بخش این دیدار را به ثمر برساند.

در نیمه دوم نیز تیم خونه به خونه تلاش زیادی از خود به خرج داد و حتی در دقیقه ۶۵ بازی می رفت تا گل دوم خود را به ثمر برساند. مهدی احمدزاده پس از جاگذاشتن دروازبان تیم حریف در حال باز کردن دروازه خالی بود که توسط دروازبان گیتی پسند سرنگون شد ولی داور این دیدار در اقدامی عجیب و غیرمنطقی رای به تمارض مهاجم خونه به خونه داد و از اعلام پنالتی صرف نظر کرد تا اعتراض شدید نیمکت نشینان خونه به خونه را به دنبال داشته باشه.

در ادامه این دیدار تیم خونه به خونه دو سه موقعیت تک به تک را به هدر داد تا بالاخره این دیدار با همان تساوی ۱ بر ۱ خاتمه یابد.

تیم خونه به خونه با این تساوی ۱۷ امتیازی شد تا به قهرمانی نیم فصل اول رقابت ها دست یابد.

 

 نتایج کامل هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال امیدهای کشور:

 گیتی پسند اصفهان یک            خونه به خونه مازندران یک

کاسپین قزوین صفر                  پرسپولیس قایمشهر دو

انتظار بجنورد یک                     شهرداری نوشهر صفر

پتوی لاله اصفهان صفر              نساجی مازندران  صفر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو