تیم‌های ماسال و رشت در رقابت‌های لیگ استانی ووشو مقام اول کسب کردند

 
نسیم ورزش: تیم‌های شهید محبی ماسال و شهید سردار همدانی رشت عنوان اولی رقابت‌های لیگ استانی ووشوی مردان در رده سنی جوانان را کسب کردند.


هفته سوم از دور رفت رقابت‌های لیگ استانی ووشوی مردان در رده سنی جوانان امروز در مجموعه ورزشی صالحین رشت برگزار شد و در آن تیم‌های هیئت فومن و تیم شهید محبی ماسال با شکست تیم هیئت آستانه اشرفیه با کسب حداکثر امتیازات دور رفت عنوان قهرمانی را از آن خود کردند.
این رقابت‌ها با حضور ۵ تیم از شهرستان‌های گیلان در ۳ گروه به‌صورت دوره‌ای و رفت و برگشت و به‌طور متمرکز در مجموعه ورزشی صالحین رشت برگزار می‌شود.
در جریان دیدارهای هفته سوم این رقابت‌ها نماینده تیم هیئت فومن موفق شد با اقتدار با نتیجه ۵ بر ۳ تیم ابریشم صومعه سرا را از سد راه بردارد و برای سایر رقبا خط و نشان بکشد.
 بهترین مربی هفته دوم از این دوره لیگ عباس احمدزاده از فومن، بهترین سرپرستی را مصطفی حاجی‌زاده از تیم ابریشم صومعه‌سرا از آن خود کرد و عنوان بهترین بازیکن را امیر حسین احمدنیا از تیم نماینده هیئت فومن و بهترین داور را سیدرضا موسوی از رشت به خود اختصاص دادند.
 در پایان هفته سوم تیم  تیم شهید محبی ماسال با نتیجه ۶ بر ۲ تیم هیئت آستانه اشرفیه را شکست داد و در هفته دوم این رقابت‌ها تیم شهید محبی ماسال و تیم شهید سردار همدانی رشت عنوان اولی را کسب کردند./جواد قدیمی صفت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *