تیره روزی های تنها تیم فوتبال آمل درلیگ کشور!!!/احتمال انصراف تا نیم فصل بخاطر مشکلات مالی

 

نسیم ورزش: تیم فوتبال آراد بهمن آمل تنها نماینده فوتبال این شهرستان در لیگ دسته یک امیدهای باشگاه های کشور این روزها در سایه دل مشغولی های فراوان برخی از مسئولان این شهرستان فراموش و به حال خود رها شده است.

 

مسئولان این تیم که با هزاران آرزو از بابت قول ها وحمایت هایی که برخی ازمسئولان شهرستانی به آنها برای حضوردرمسابقات لیگ امیدهای کشور داده بودند، امیدوارانه لیگ را آغاز والبته خوب هم تا قبل از نیم فصل پیش بردند.
کمک های هرچند ناچیز اما قطره چکانی از سوی چند شرکت خصوصی وخیران شهرستان، بارقه های امید را برای کادرفنی وبازیکنان تیم تازه وارد آراد بهمن آمل زنده کرد.
دوران خوشی ها این تیم کمتر از سه ماه و به نیم فصل این مسابقات هم نرسید که ورق برای این تیم برخلاف تصورات پیش بینی شده برگشت.
امروز اما خبری تامل برانگیز درتماس تلفنی ‘ میثم یوسفی’ سرپرست باشگاه آرادبهمن آمل  وناراحتی هایی که درصدای او کاملا احساس می شد، حکایت از آغاز تیره روزی های این تیم نوپای آملی ها درلیگ دسته یک امیدهای باشگاه های کشور داشت.
سرپرست تیم فوتبال آراد بهمن آمل با ناراحتی کامل که مجال صحبت کردن را به او نمی داد، گفت: به همراه تیم درحال عزیمت به تبریز برای دیدار هفته هفتم با تیم قدرتمند شهرداری تبریز هستیم، اما دراین سفر نه ازحمایت هایی مالی که هفته های قبل از سوی خیران شهرستان می شدیم خبری هست ونه اینکه مسئولان خبری از تیم می گیرند!!
میثم یوسفی افزود: برای رفتن به تبریز از صبح سه شنبه تا غروب به دنبال گرفتن کمک از مسئولان شهرستانی وشرکت ها به هر دری زدم که کمکی برای تیم جمع کنم که نشد واز روی ناچاری مجبورشدم، پنج میلیون تومان نزول بگیرم تا هزینه اتوبوس رفت وبرگشت وبرخی هزینه ها برای رفتن به تبریز را تامین کنم.
وی ادامه داد: اقدامی که تا به الان برای من سابقه نداشته ومجبور شدم برای اعزام تیم برای برگزاری این دیدار واینکه آبروی شهرم درمیان بود، پول نزول کنم.
وی از فرماندار، شهردار واعضای شورای اسلامی شهرآمل ودیگر مسئولان این شهرکه برای کمک به تیم آراد بهمن قول دادند اما عمل نکردند، به شدت انتقاد کرد وگفت: مسئولان آملی ای کاش سرتمرین تیم آرادبهمن نمی آمدید وقول های شیرین نمی دادید!!
یوسفی گفت: در آغاز بازیهای این تیم درفصل جاری مسابقات چند تن از مسئولان شهر آمل سر تمرین تیم حضور یافتند و قول های فراوانی برای حمایت از تیم فوتبال آراد بهمن آمل دادند و رفتند.
وی افزود: تا این لحظه هیچ یک از وعده های مسئولان شهرستان آمل برای حمایت مالی وفراهم کردن برخی امکانات مورد نیاز تیم عملی نشده و باید به این مسئولان محترم عرض کنم ای کاش هیچوقت سر تمرین تیم آراد بهمن نمی آمدید و آن قول های شیرین را به کادر فنی و بازیکنان با غیرت تیم ما نمی دادید که حالا فراموشی گرفتید.
سرپرست تیم فوتبال آراد بهمن آمل ادامه داد: از رئیس هیات فوتبال مازندران هم که انتظاری نیست، ماشااله آقای بهروان سرشان به تیم های نساجی وخونه به خونه حسابی گرم هست و تیم های دیگر فوتبال استان را نمی بینند!
یوسفی یادآورشد: نمی دانم واقعا چه درانتظار تیم جوان وپرامید آرادبهمن آمل هست، اما امیدوارم مجبور نشویم به علت مشکلات مالی قبل از نیم فصل از رقابتهای لیگ دسته یک امیدهای باشگاه های کشور انصراف دهیم!!
تیم فوتبال آراد بهمن آمل که هم اکنون با کسب ۹ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی گروه مسابقات لیگ دسته یک امیدهای باشگاه های کشورقرار دارد، روزپنجشنبه هشتم بهمن درهفته هفتم این رقابتها در دیداری خارج از خانه میهمان تیم شهرداری تبریز است.
تیم آراد بهمن آمل در گروه یک این مسابقات با تیم های مدعی ‘ گسترش فولاد تبریز، شهرداری تبریز، شهرداری ارومیه، شهرداری اردبیل، بعثت کرمانشاه و داروسازی وتاک ساری همگروه است.
فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال امیدهای باشگاه های کشور با حضور۲۳ تیم از روز چهارشنبه ۱۸ آذرماه آغاز شد./گزارش: مهدی غلامی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *