از تکواندو کاران مدال آور مازنی و مربیان اعزامی در مسابقات قهرمانی کشور تجلیل شد

نسیم ورزش : تکواندوکاران مدال آور مازندران و مربیان اعزامی در  مسابقات قهرمانی کشور ۹۷ تجلیل شدند.
تکواندو کاران مدال آور
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تکواندوکاران استان مازندران در رده های خردسال، نونهال، نوجوان، جوانان و بزرگسالان در بخش کیوروگی و همچنین پومسه روهای استان که به رقابتهای قهرمانی کشور سال ۹۷ اعزام شدند و موفق به کسب مدال شدند همراه با کادر فنی تیم ها شب گذشته در سالن مهمانسرای امام رضا طی یک نشست صمیمی با سرپرست هیات تکواندو مورد تجلیل قرار گرفتند.
 این نشست با حضور حسین بریمانی سرپرست تکواندو استان مازندران، مریم کیومرثی نایب رییس بانوان ، علیرضا میرزایی دبیر هیات استان، سرمربیان، مربیان، سرپرستان، تکواندوکاران و خانواده های آنها برگزار شد.
مازندران در سالجاری ۱۰ تیم از بانوان و آقایان را به رقابتهای کشوری اعزام کرد که در این‌میان ۱۵ مدال طلا، ۹ مدال نقره و ۱۰ مدال برنز حاصل شد.
تیم جوانان و بزرگسالان دختر فاتح سکوی قهرمانی کشور با عنوان جام سفیر شدند، جوانان بزرگسالان پسر و خردسالان دختر به سکوی نایب قهرمانی تکیه زدند و تیمهای نوجوانان دختر، نونهالان پسر و پومسه روهای مردان به مقام سوم کشوری دست یافتند.
یک قهرمانی، ۲ نایب قهرمانی و ۳ سکوی کشوری حاصل تلاش تیم های تکواندو مازندران بود که توانستند ۹۷ را با ۵ سکو  کشوری به پایان برسانند.
این آمار منهای رقابتهای المپیاد استعدادهای برتر است که غوغای نونهالان پسر همچنان در ذهن ها باقی است.
تیم مازندران در نخستین دوره از رقابتهای استعدادهای برتر کشور در رده نونهالان پسر یک جین طلا و یک مدال برنز را کسب کرد و با اقتدار بر سکوی نخست ایستاد و دختران موفق به کسب یک طلا، ۲ نقره و ۳ برنز رده چهارم را به خود اختصاص دادند.
سرپرست هیات تکواندو استان مازندران در یک نشست ویژه و تخصصی با گردهمایی تکواندوکاران و کادر فنی در یک نگاه قدردانی برای مقام آوری ها و زحمات حاصل شده پای صحبت سرمربیان، مربیان، سرپرستان و پومسه روها نشست و به ترتیب اعضای کادرفنی کیوروگی و پومسه در آقایان و بانوان و برخی از تکواندوکاران انتقادات ، پیشنهادات و راهکارهای خود را جهت بهتر شدن و احتساب مدالهای بیشتر و سکوهای بیشتر در تمام رده ها بیان کردند.
در پایان تمامی دعوت شدگان تکواندویی استان با اهدا کارت های هدیه از دست مسئولین هیات استان تقدر و تشکر قرار گرفتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو