تکواندو مازندران از نظر رتبه و ارزیابی در رتبه دوم فدراسیون جای دارد

رئیس فدراسیون تکواندو با بیان اینکه تکواندو مازندران از نظر رتبه و ارزیابی در رتبه دوم فدراسیون جای دارد، گفت: تعامل بسیار خوبی بین فدراسیون و هیأت تکواندو استان وجود دارد.

تکواندو مازندران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمدرضا پولادگر بعد از ظهر امروز در مجمع سالانه هیأت تکواندو استان اظهار کرد: در المپیک ریو کاروان ورزش مازندران آبروداری کرد و ورزشکاران این خطه موفق به اهتزاز پرچم کشورمان عزیزمان در این رقابت‌ها شدند.

وی با بیان اینکه تکواندو مازندران از نظر رتبه و ارزیابی در رتبه دوم فدراسیون جای دارد، افزود: تعامل بسیار خوبی بین فدراسیون و هیأت تکواندو استان وجود دارد و این تعامل موجب توسعه و موفقیت این هیأت در سطح کشور شده است.

 مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: مازندران استان ویژه و سرشار از استعداد و نخبه ورزشی است.

حبیب حسین‌زادگان با بیان اینکه ورزشکاران مازندرانی در آوردگاه المپیک و پارالمپیک عملکرد بسیار خوبی داشتند، افزود: در آخرین رویداد حضور ورزشکاران مازندرانی در المپیک و پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ که منجر به کسب سه نشان در المپیک و پنج نشان در پارالمپیک شد ورزشکاران مازندرانی خوش درخشیدند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران وضعیت تکواندو استان را خوب عنوان کرد و گفت: جایگاه تکواندوی استان با توجه توانمندی‌هایش در سطح استان بالا است.

همچنین فیض‌الله نفجم رئیس هیأت تکواندو مازندران در این مجمع با اشاره به حضور ۷۰ تیم از مازندران در رده‌های مختلف سنی در لیگ تکواندو کشور گفت: در المپیک و پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ شاهد درخشش و افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی بودیم که منجر به کسب نتایج مطلوب شد.

ابوالقاسم عباسی معاون توسعه امور ورزشی استان نیز در مراسم با بیان اینکه ورزش همگانی اساس ورزش قهرمانی تصریح کرد: در حال حاضر ۲ هزار ۹۶ باشگاه در استان سامان‌دهی شدند.

مریم فرج‌پور معاون امور ورزش بانوان با اشاره به درخشش ورزشکاران بانوان مازندرانی در رقابت‌های قهرمانی کشور اظهار کرد: مهم‌ترین برنامه حوزه بانوان حضور چشمگیر ورزشکاران بانوان مازندرانی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا اندونزی است تا شاهد موفقیت ورزشکاران بانوی این خطه باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو