تکواندوکاران نونهالان غیرتمندانه حاضر شدند

یوسفعلی حاجی پور سرمربی تیم تکواندو المپیاد استعدادهای برترگفت : تکواندوکاران نونهالان غیرتمندانه حاضر شدند.

 

تکواندوکاران نونهالان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ یوسفعلی حاجی پور در گفتگو با سایت هیات تکواندو استان مازندران درخصوص نخستین دوره مسابقات تکواندو المپیاد استعدادهای برتر کشور اظهار داشت: آنچه که در اولین دوره این رقابت کسب شد و قهرمانی مقتدرانه با کسب ۶ مدال طلا و یک برنز رقم‌خورد از زحمات تیم مازندران در برگزاری مسابقات متعدد، لیگهای خردسال و نونهال و توجه به رده های سنی پایه در سالهای اخیر است که بارها در قهرمانی کشور ثمره آن را مشاهده کردیم و حالا کسب ۶ طلا و یک برنز در ۷ وزن از ۱۰ وزن مسابقاتی شاهکار نونهالان مستعد بوده است.

سرمربی مسابقات المپیاد کشوری درخصوص کادر فنی تیم گفت: این افتخار با همکاری تک تک مربیان باارزش و خوب مازنی هست که تیم را به خوبی آماده کردند خوشبختانه تیم در شرایط آمادگی خوبی قرار داشت و با همدلی و دلسوزی مربیان به خاطر نقش تاثیر گذارشان در قهرمانی بسیار تشکر می کنم.

سرمربی تیم نونهالان تصریح کرد: طی چند سال گذشته حضور مداوم در مسابقات قهرمانی کشوری در رده سنی نونهالان، تکواندوکاران پیشرفت چشمگیری داشتند و مدعیان بیشتری در عرصه رقابتها حضور داشتند که خداروشکر نتیجه تیم تکواندو مازندران گویای کاملی از آمادگی و پتانسیل بالا این استان از داشتن هوگوپوشان بااستعداد در این رشته ورزشی است.

حاجی پور در پایان گفت: از حمایت های مسئولین هیات، و تلاش پسران مبارز استانم کمال تشکر و قدردانی را دارم. امیدوارم تا به همیشه بر سکوی قهرمانی بدرخشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو