تکمیل سالن ۱۰هزارنفری کاله آمل در آینده ورزش کشور تاثیرگذار خواهد بود

 

نسیم ورزش: معاون فنی و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان در بازدید از مراحل درحال ساخت سالن ورزشی ۱۰هزارنفری باشگاه کاله آمل ، تکمیل هرچه سریعتر این مجموعه ورزشی را در رشد و آینده ورزش کشور بسیار تأثیرگذار دانست.

سجادی

سید نصرالله سجادی درحاشیه بازدید از سالن درحال ساخت کاله آمل  گفت: این طرح مهم ورزشی یک از بزرگ ترین سالن های ورزشی درحال ساخت کشور بوده که با سرمایه گذاری بخش خصوصی توسط باشگاه کاله آمل در حال اجرا است.
وی افزود: جرات و ریسک پذیری باشگاه کاله مازندران برای سرمایه گذاری در ساخت سالنی با گنجایش ۱۰هزارنفر در کشور بعد سالن ورزشی آزادی اتفاق خوب وارزنده است و امیدواریم بخش خصوصی بیشتر به میدان بیاید و اجرا شدن بیشتر پروژه های این چنینی را در سراسر کشور شاهد باشیم
معاون فنی و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: متاسفانه اکنون مکان های ورزشی زیادی در سراسر کشور به علت کمبود اعتبار نیمه کاره مانده وانتظار است تا بخش خصوصی برای تکمیل پروژه های نیمه کاره ورزشی وارد گود شود وبه تکمیل زیرساخت های ورزش کشور کمک کند.
مدیر پروژه سالن ورزشی چندمنظوره کاله مازندران هم دراین بازدید گفت: ساخت سالن ورزشی ۱۰هزار نفری باشگاه کاله آمل از فروردین سال ۹۳ آغاز شده واکنون سازه های بتنی سکوی تماشاگران درحال انجام است.
متین روحانی، با اشاره به اینکه این سالن ورزشی یکی از بزرگ ترین سالن ورزشی کشور در سالهای اخیر محسوب می شود، افزود: برای ساخت و بهره برداری کامل این سالن ورزشی به حدود۴۰۰ میلیاردریال اعتبار دیگر نیازاست.
وی اضافه کرد: سالن ورزشی ۱۰هزارنفری باشگاه کاله آمل، در زمینی به مساحت ۴۲ هزار مترمربع با ۱۹هزار مترمربع مساحت سازه بتنی با بالاترین سطح استانداردهای بین المللی ساخته می شود.
مدیر پروژه سالن ورزشی چندمنظوره کاله مازندران یادآورشد: کف مکان ورزشی ۵۰ در ۳۸ متر و از سالن های سرپوشیده چندمنظوره با سازه بتنی، پوشش سقف فضا کار و گنبدی است که از کاسه وسط سالن مجموعه ورزشی آزادی هم بیشتر است.
این مجموعه ورزشی توسط باشگاه ورزشی کاله آمل درکیومتر۴ آمل به سمت جاده هراز درحال ساخت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو