توکلی: امیدوارم برکناری من به نتیجه‌گیری وزنه‌برداری کمک کند/ چیزی برای گفتن ندارم

 

در پایان جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه‌برداری حسین توکلی سرمربی تیم ملی بزرگسالان برکنار شد.

توکلی

 با نظر شورای عالی فنی وزنه‌برداری حسین توکلی سرمربی تیم ملی بزرگسالان از کار برکنار و سجاد انوشیروانی که پیش از این به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان فعالیت می‌کرد به عنوان سرپرست مربیان تیم ملی انتخاب شد.

آخرین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه‌برداری در حالی عصر امروز چهارشنبه ۲۶ اسفند به کار خود پایان داد که تصمیمات مهمی در این جلسه اتخاذ شد. بر همین اساس حسین توکلی سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری از سمت خود برکنار شد و سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی جوانان، به عنوان سرپرست مربیان تیم ملی انتخاب شد. ایوان گارچف مشاور بلغاری تیم‌های ملی وزنه‌برداری نیز با سمت مربی در کنار انوشیروانی کار خود را ادامه می‌دهد.

سرمربی مازنی برکنارشده تیم ملی وزنه‌برداری گفت: امیدوارم برکناری من در جهت منافع ملی باشد و به نتیجه‌گیری تیم ملی کمک کند.

حسین توکلی درباره برکناری‌اش از تیم ملی وزنه‌برداری گفت: هنوز چیزی برای گفتن ندارم، اما امیدوارم این تصمیم در جهت منافع ملی باشد و برکناری من به نتیجه‌گیری تیم کمک کند.

وی ادامه داد: برای مرادی به‌عنوان رئیس فدراسیون این حق را قائلم که چنین تصمیمی بگیرد، اما سوالم این است که اگر بعد از مسابقات جهانی از من حمایت کرد، به یکباره چه اتفاقی افتاد که چنین تصمیمی گرفت.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری، در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسد یکی از دلایل این تصمیم عدم تعامل او با مشاور بلغاری بوده، گفت:‌در جلسه‌ای که با حضور گارچف برگزار شد، خودش به همه اعلام کرد که بیش‌ترین تعامل را با من داشته است. من اعلام کرده بودم که نمی‌توانم زیر نظر گارچف کار کنم؛ چراکه او به‌عنوان مشاور به فدراسیون آمد و مشخص است که باید از نظرات او استفاده کنیم.

توکلی تصریح کرد: ۳-۴ وزنه‌بردار را برای المپیک آماده کرده‌ایم که دو، سه نفر دیگر هم به آنها اضافه خواهند شد. نفرات خوبی داشتیم که می‌توانستیم در المپیک نتیجه خوبی بگیریم؛ چراکه روی تمام آنها کار شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *