توماس باخ از حسن یزدانی قدردانی کرد

نسیم ورزش : رئیس کمیته بین‌المللی المپیک از حسن یزدانی، قهرمان کشتی آزاد المپیک ریو قدردانی کرد.

قدردانی

حسن یزدانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، توماس باخ رئیس کمیته بین‌المللی المپیک در نامه‌ای از حسن یزدانی دارنده مدال طلای کشتی آزاد المپیک ۲۰۱۶ برزیل، به دلیل اهدای دوبنده خود به موزه المپیک قدردانی کرد.

 

متن نامه باخ به شرح زیر است:

با سلام،
تبریکات صمیمانه ما را برای حضور و عملکردتان در بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ پذیرا باشید و از شما برای اهدای ارزشمندتان به موزه کمیته بین‌المللی المپیک سپاسگزاریم و از سخاوتمندی و همکاری و کمک شما به جنبش المپیک بسیار قدردانی می نماییم.

 

باعث افتخار ماست که دوبنده کشتی شما به موزه المپیک اضافه شود. این دوبنده به موزه المپیک در لوزان و یا به بخشی از نمایشگاه سیار ما که طرح‌های آموزشی و فرهنگی توسعه یافته توسط بنیاد فرهنگ و میراث کمیته بین‌المللی المپیک است ارائه خواهد شد.

 

ورزشکاران قلب جنبش المپیک هستند و با اهدای تجهیزات ورزشی خود به کمیته بین‌المللی المپیک، شما لحظه کلیدی تاریختان را با مردم به اشتراک می‌گذارید. اشیاء اهدا شده توسط ورزشکاران بیانگر دستاوردهای باورنکردنی، داستان‌های فوق العاده و احساسات شدید قلبی هستند.

 

آنها رویای المپیک و تجسم ارزش‌های متعالی المپیک، احترام و دوستی بین ورزشکاران در میدان‌های ورزشی و حتی فراتر از آن را تداوم خواهند بخشید. بار دیگر کمیته بین‌المللی المپیک از شما به خاطر هدیه منحصر به فردتان به ما و همچنین کمک به تحقق رویای هزاران بیننده از تمامی نسل‌ها تشکر می‌نماییم.

 

به منظور بیان قدردانیمان، به پیوست برای شما گواهی ” اهداء کننده ” برای به رسمیت شناختن سخاوتمندی شما و همچنین حمایت شما از جنبش المپیک را ارسال نموده‌ایم.

 

درهای موزه المپیک در تمام طول سال بصورت رایگان برای شما باز می‌باشد . لطفاً اقامت بعدی خود را در لوزان را به اطلاع ما برسانید تا ما بتوانیم هماهنگی‌های این دیدار را انجام دهیم.

 

با آرزوی موفقیت در فعالیت‌های آینده شما

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو