توقف شهروند ساری مقابل شرکت ملی حفاری اهواز

 

نسیم ورزش: تیم شهروند ساری با توقف مقابل شرکت ملی حفاری اهواز، صدرنشینی لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور را از دست داد.

تیم فوتسال شهروند ساری میزبان ماهان تندیس قم است

 در هفتمین و آخرین روز مسابقات دور رفت لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور تیم شهروند ساری میزبان این رقابت‌ها با توقف مقابل شرکت ملی حفاری اهواز صدر جدول را از دست داد.

دو تیم شهروند ساری و شرکت ملی حفاری اهواز در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری با تقسیم امتیاز به تساوی یک بر یک رسیدند تا با این تساوی به دست آمده شرکت ملی حفاری اهواز ۱۴ امتیاز در صدر جدول ایستاد و شهروند ساری نیز با ۱۲ امتیاز در رده سوم قرار گرفت.

در دیگر بازی‌های امروز تیم کشاورز قزوین در یک بازی پرگل موفق شد هفت بر پنج ستارگان طلایی زنجان را شکست داد و دبیری تبریز نیز در یک بازی نزدیک پنج بر چهار آینده گستر ایرانیان اصفهان را برد.

در آخرین روز این مسابقات تیم مقداد مشهد استراحت داشت.

دور رفت مسابقات لیگ برتر فوتسال امیدهای باشگاه‌های کشور از ۲۱ تا ۲۷ فروردین با حضور هفت تیم به صورت دوره‌ای در ساری برگزار شد که در نهایت تیم‌های شرکت ملی حفاری اهواز با ۱۴، دبیری تبریز با ۱۳ و شهروند ساری با ۱۲ امتیاز به ترتیب در رده‌های اول تا سوم جای گرفتند.

دور برگشت این مسابقات از یازدهم اردیبهشت به میزبانی مشهد مقدس برگزار می‌شود.

 1. s

  برگزاری مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نونهالان و نوجوانان ساری در سالن سید رسول حسینی
  *******************************
  ساری: سید مهدی پیروان
  شعبان وفایی نژاد تویه درواری عضو هیئت رئیسه کشتی شهرستان ساری گفت: روز چهارشنبه ۲ اردیبهشت ماه سال جاری مراسم وزن کشی مسابقات خردسالان و نونهالان و پنجشنبه و جمعه سایر مسابقات در سالن سید رسول حسینی مرکز استان برگزار می شود .
  وفایی نژاد افزود : پیش بینی می شود که حدود ۵۰۰ کشتی گیر در این پیکارها وزن کشی کنند . وی با بیان اینکه نفرات برتر عازم مسابقات قهرمانی استان مازندران می شوند ، در رابطه با معرفی اعضای هیئت رئیسه کشتی ساری نیز اظهار داشت : احکام سرپرستی برای کلیه مدیران ارکان هیئت صادر می شود و بر این اساس مهندس پیوندی رئیس هیئت کشتی ساری و محمد ربیع پور / محمد معصومی / حسین قبادیان هم در هیئت رئیسه پیوندی را در این مسیر همراهی خواهند کرد .
  وفایی نژاد با اشاره به اینکه اصغر ثمربخش رئیس هیأت کشتی مازندران حمایت از هیئت کشتی و مهندس پیوندی را در دستور کار خود خواهد داشت ، تصریح کرد : از همه مربیان و قهرمانان تقاضا می شود مانع کاهش وزن و یا وزن کم کنی شاگردان و فرزندان خود شوند که این اقدام بسیار خطرناک و آینده ورزشی آن را به مخاطره خواهد انداخت.
  عضو هیئت رئیسه کشتی شهرستان ساری در پایان خاطر نشان کرد : در مقاطع سنی نونهالان و نوجوانان و جوانان استفاده از مکمل های غذایی که بدون تجویز پزشک باشد بسیار خطرناک است که بنده معتقدم قهرمانان و نوگلان ورزش ما باید به صورتی تمرین کنند و در مسابقات حضور یابند که اثرات سوء استفاده از مکمل ها بر روی کیفیت کار آنها تأثیرات منفی و دراز مدت نداشته باشد.
  زمان مخابره:۴۴/۱۲-۳۰ فروردین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو