توضیح نظری جویباری درمورد جدایی ریوالدو

نسیم ورزش/علی نظری جویباری در مورد فسخ قرارداد باشگاه با ریوالدو اظهار داشت: ما در مورد پرونده ریوالدو به این نتیجه رسیدیم که هرچه زمان بگذرد بدتر می‌شود و فرداروزی او هم مثل توزی به فیفا شکایت می‌کند و آن وقت دیگر نمی‌شد پرونده را جمع کرد به همین دلیل تصمیم گرفتیم که امروز این قرارداد فسخ شود.

14832_orig
وی در خصوص اینکه تکلیف شرایط مالی این قرارداد چه می‌شود، گفت: قرار بر این شد تا روزی که در استقلال بوده پولش را بدهیم که البته او می‌گوید ۳۰ هزار دلار تا کنون دریافت کرده است و البته همیشه حرفش این بوده که اگر فسخ کند چون تا نیم‌فصل نمی‌تواند در تیم دیگری بازی کند باشگاه باید ضرر و زیان او را بدهد اما من هم به او گفتم که خودش نمی‌خواهد در استقلال بماند.

معاون ورزشی استقلال تأکید کرد: با توجه به اینکه ریوالدو خودش تمایلی به همکاری نداشت به او گفتیم که دیگر بحث مالی باقی نمی‌ماند و با توجه به اینکه او از ما جدا شد دیگر کمیته انضباطی در کار نیست.

نظری جویباری در مورد اینکه تکلیف ۵۰هزار دلار دیگری که گفته می‌شود به اسم ریوالدو به او داده شده که می‌شود گفت: ۱۰ هزار دلار که به مدیربرنامه‌های خارجی او رسیده است و تکلیف او روشن است. اما ۴۰هزار دلار دیگر مربوط به مدیربرنامه‌های ایرانی اوست که من نامه آن را به افشارزاده داده‌ام و خود باشگاه باید در این خصوص تعیین تکلیف کند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به جدایی ریوالدو اکنون استقلال دو جای خالی دارد که یکی از آنها سهمیه آزاد ماست اما هنوز مظلومی درخواستی برای جذب بازیکن به ما نداده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو