توسعه و رونق کمپ‌های ورزشی در دستور کار قرار دارد

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی استان با حمایت از ورزش برطرف می‌شود، افزود: توسعه و رونق کمپ‌های ورزشی در دستور کار ما قرار دارد.

حبیب حسین‌زادگان  اظهار کرد: توسعه ورزش با نگاه حمایتی دنبال می‌شود باید تا پایان برنامه پنجم توسعه سرانه ورزشی هر مازندرانی به ۱٫۲ متر برسد، هم‌اکنون این سرانه ۱٫۶۷ متر است که نسبت به استان‌های دیگر در معدل وضعیت بهتری دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران تصریح کرد: ورزشکاران مازندرانی‌ بیشترین سهمیه‌های جهانی و المپیک را در کشور کسب کردند با توجه به استعدادهایی که داریم، باید هم‌فکری و تعامل بیشتری از طریق دولت و حمایت بخش خصوصی داشته باشیم تا شکوفایی ورزش افزایش یابد و سرانه ورزشی را نیز افزایش بدهیم.

حسین‌زادگان بیان کرد: قابلیت نیروی انسانی بسیار خوبی در استان وجود دارد که باید برای تقویت و بارور شدن همه ظرفیت‌ها با برنامه‌ریزی دقیق و جدی گام برداشت.

وی با تاکید بر اینکه استفاده از تجارب پیشکسوتان ورزشی در راستای توسعه ورزش مازندران در اولویت است، خاطرنشان کرد: در سند ششم توسعه نگاه بسیار خوبی برای شکوفایی ورزش دیده شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: اختصاص یارانه ورزش می‌تواند نقش کلیدی در توسعه استان و رهایی از آسیب‌های اجتماعی داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو