توسعه ورزش همگانی مهمترین برنامه اداره ورزش و جوانان آمل است

نسیم ورزش : توسعه ورزش همگانی مهمترین برنامه اداره ورزش و جوانان آمل است/طی مراسمی که به همت هیات کشتی شهرستان آمل برگزارگردید مدال آوران و افتخارآفرینان سال ۹۷ کشتی آمل مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.

توسعه ورزش همگانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در این مراسم گفت: وفاق و همدلی کلید واژه موفقیت هیاتهای ورزشی بوده و خوشبختانه این مهم در بین هیاتهای ورزشی آمل از سطح مناسبی برخوردار می باشد. وی سپس ادامه داد : با پرهیز از حواشی و پرداختن به اصل ورزش و درسایه وحدت و تعامل استفاده حداکثری از ظرفیت ها اتفاق خواهد افتاد و محصول بهره گیری حداکثری از ظرفیت ها کسب افتخارات بیشتر می باشد.

متولی ورزش وجوانان شهرستان آمل اضافه کرد: محصول توسعه ورزش همگانی ، ورزش قهرمانی بوده و این اداره به کمک هیاتهای ورزشی شهرستان و در سایه همراهی سایر دستگاههای اجرایی برنامه راهبردی خوبی را طراحی و برنامه عملیاتی لازم تدوین گردید.

پهلوان سپس ادامه داد:  برنامه عملیاتی سال ۹۸ تا اسفند ماه تدوین خواهد شد و اولویت و تاکید ما بر توسعه ورزش همگانی خواهد بود. در حال حاضر برنامه مختلف و متنوعی در این راستا پیش بینی و اجرا گردیده لکن کافی نیست و بدنبال تدوین برنامه جامع تر و کیفی تر می باشیم.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در ادامه  از مسئولین شهرستان بویژه دکتر یوسفیان نماینده مردم ومهندس رسولی فرماندار ویژه  که نهایت همکاری و تلاش در جهت تکمیل پروژه های نیمه کاره شهرستان داشته تقدیر و افزود: با بهره برداری از فضاهای جدید، کیفیت ورزش همگانی و قهرمانی افزایش خواهد یافت.

دبیر شورای توسعه ورزش همگانی شهرستان آمل در پایان گفت: در ده ماهه سال ۹۷ ورزشکاران آملی در رویدادهای مختلف بین المللی، آسیایی و جهانی موفق به کسب ۴۶ مدال در ۹ رشته ورزشی شدند که سهم کشتی ۱۴ مدال رنگارنگ هست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو