توسعه ورزش همگانی در شهرستان‌های مرکزی مازندران مناسب نیست!!!

نسیم ورزش: معاون سیاسی فرمانداری ویژه آمل با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی این شهرستان برای ایجاد فرهنگ‌سازی ورزش‌های همگانی برنامه‌ریزی کنند, گفت: توسعه ورزش همگانی در شهرستان‌های مرکزی مازندران مناسب نیست.

حسین احسانی در جلسه شورای هماهنگی توسعه ورزش این شهرستان برگزاری این جلسه را رسیدگی بر ۲ محوریت بررسی وضعیت ورزش و همایش پیاده‌روی بانوان بیان و اظهار داشت: امروز عنصر سلامت به تعبیر بزرگان دو گوهری‌ بوده که همیشه ناپایدار است.انتقاد

وی با بیان اینکه در دین اسلام دو اصل امنیت و سلامت بسیار مورد توجه  و تاکید بوده است، افزود: ورزش تضمین‌کننده سلامت جامعه است و با ایجاد سلامت، امنیت نیز به وجود می‌آید.

احسانی با تاکید براینکه جامعه‌ای به سمت توسعه و پیشرفت می‌رود که در آن اصل سلامت وجود داشته باشد، افزود: با توجه به سهم ۲۵ درصدی سلامت به بهداشت و درمان مابقی آن به دیگر حوزه‌ها و دستگاه‌های اجرایی برمی‌گردد.

معاون فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه جوامع توسعه یافته بدلیل توجه روزانه مردم آن به ورزش ضریب امنیت اجتماعی و سلامت بالا است، ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی این شهرستان باید برای فرهنگ‌سازی ایجاد سلامت به ارایه برنامه‌ریزی بپردازند.

وی اضافه کرد: هر یک از ما باید ورزش کردن را به مانند وعده غذایی جزو اساس زندگی خود قرار دهیم.

احسانی، برگزاری ورزش همگانی و پیاده‌روی را برای توسعه ورزش تاثیرگذار دانست و گفت: با توجه به فرارسیدن دو مناسبت مهم هفته دفاع مقدس و ناجا دستگاه‌های ذی‌ربط به امر ورزش همگانی و همایش پیاده‌روی خانوادگی را در دستور کار قرار دهند./تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو