توسعه ورزش همگانی با همت دیگر ارگان ها امکان پذیر است

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در نخستین جلسه توسعه ورزش همگانی گفت: دستگاه ورزش با همت و تلاش دیگر ارگان ها می تواند در توسعه ورزش همگانی در سطح استان نقش اساسی ایفا کند.

 حبیب حسین زادگان با بیان اینکه ورزش مازندران با افتخارآفرینی خود بر بام جهان جای دارد، بیان داشت: نگاه مسئولان توسعه ورزش همگانی در سطح کشور است که دستگاه ورزش با همت دیگر ارگان ها می تواند به موفقیت خوبی در این زمینه برسد.

وی با اشاره به اینکه وزیر ورزش طی احکامی استانداران هر استان را به عنوان رئیس توسعه ورزش همگانی برگزیدند، اظهار داشت: استاندار محترم مازندران توجه و حمایت خاص و همه جانبه به ورزش استان مازندران دارند و ورود ایشان به ورزش ضمن توسعه ورزش قهرمانی و همگانی همراه با خیر و برکت بود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از وجود ۱۱۰ پروژه نیمه تمام از دولت گذشته در استان خبر داد و گفت: با وضعیت اقتصادی کنونی امکان تکمیل این پروژه ها نیست و اگر هم تکمیل شوند، برای ورزش همگانی مورد استفاده قرار می گیرند.

حسین زادگان وجود ۴۸ هیات ورزشی در استان را ظرفیت بالایی برای استان برشمرد و ابراز داشت: در سال گذشته بیشترین بودجه بخش خصوصی به مازندران اختصاص داده شد.

وی با اشاره به برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی با همکاری دیگر ادارات در سطح استان گفت: مازندران یکی از استان های ورزش خیز کشور است اما سبک زندگی مردم این خطه طوری است که تحرک کمتری دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران تاکید کرد: ظرفیت بومی و محلی در مازندران بسیار بالا است و هرگاه که به ورزش بومی و محلی در روستاها بها داده شد قهرمانان بسیاری را تحویل ایران و جهان داده ایم.

وی در بخش پایانی ظرفیت های آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی مازندران را برای ارتقاء سطح سلامت جامعه بسیار مهم برشمرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *