توسعه ورزش بانوان در مازندران به توجه بیشتری نیاز دارد

 

نسیم ورزش: استاندار مازندران گفت که بانوان نیمی از جمعیت این استان را تشکیل می دهند و باید به توسعه ورزش بانوان دراین خطه از شمال کشور توجه بیشتری شود.

 

 ربیع فلاح  در دیدار نوروزی با جامعه ورزش استان در ساری افزود : باید از تمام ظرفیت های موجود ورزشی در استان برای توسعه ورزش های قهرمانی وهمگانی برای مردان و زنان استفاده شود.
وی ادامه داد : ورزش مازندران در سال ۹۴ با وجود تنگناهای مالی ،در رقابت های برون مرزی درخشش خوبی داشت و باید این روند در سال جاری که رقابت های المپیک ریو۲۰۱۶ نیز ادامه داشته باشد.
رئیس شورای ورزش مازندران کسب ۳۰۰ مدال سه رنگ از سوی ورزشکاران مازنی را درسال ۹۴ دررقابت های برون مرزی نشان از بالا بودن ظرفیت ورزشی استان دانست.
فلاح با اشاره به در پیش بودن رقابت های المپیک ریو ۲۰۱۶ برزیل خواهان توجه بیشتر به ورزشکاران مازندرانی حاضر در این رقابت ها شد.
رئیس ستاد خدمات دایمی سفر مازندران با اشاره به تردد ۱۶ میلیونی خودرو در نوروز سال جاری و اقامت بیش از شش میلیون مسافر نوروزی در این منطقه از شمال کشور ، از گردشگری به عنوان یکی از ظرفیت های مهم استان یاد و بر توجه بیتشر به زیرساخت های گردشگری تاکید کرد.
مازندران ۱۵۰ هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد که نیمی از آنها را بانوان تشکیل می دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *