توزیع عادلانه بودجه‎های ورزشی در مازندران!!!

 

نسیم ورزش: مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران از اولویت توزیع عادلانه بودجه‎های ورزشی در استان خبر داد و این درحالی است که هیات های ورزشی و سایر نهادهای مرتبط به ورزش بارها از توزیع نادعادلانه بودجه های ورزش گله کردند و صدای اعتراضات از عملکرد مالی دستگاه ورزش در اینخصوص به گوش می رسد.

خبرگزاری فارس: توزیع عادلانه بودجه‎های ورزشی در مازندران

حبیب حسین‌زادگان  در جلسه هم‌اندیشی با هیأت کشتی زیراب با اشاره به اینکه درک مناسبی از مسائل و مشکلات شهرستان سوادکوه داریم و برای حل آن برنامه‌ریزی می‌کنیم، گفت: در برنامه‌ریزی‌های ورزشی بر لزوم کاهش فاصله محرومیت شهرستان با سایر شهرستان‌ها توجه خواهیم کرد.

وی از افزایش اعتبارات ورزش و جوانان مازندران خبر داد و افزود: اداره‌ ورزش و جوانان استان مازندران شاهد افزایش ۴۰ درصدی بودجه عمرانی و جاری و افزایش ۳۵ درصدی اعتبار استانی است که توزیع عادلانه آن در دستور کار ما قرار دارد.

مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام از اولویت‌هاست، خاطر‌نشان کرد: شهرستان سوادکوه در توزیع اعتبارات ورزشی با توجه به استعدادهای حوزه ورزشی عقب‌مانده است.

حسین‌زادگان از برجسته‌شدن سهم بخش خصوصی در فعالیت‌های ورزشی و قانون‌مند‌تر شدن فعالیت‌های بخش دولتی در سال آینده خبر داد و اظهار کرد: شهرستان سوادکوه در برخورداری از طرح‌های اشتغالزایی دارای عقب‌ماندگی است و باید توجه بیشتری به این شهرستان انجام شود.

حسین‌زادگان به ظرفیت‌های مردمی برای کمک به ورزش اشاره کرد و افزود: تقویت حمایت از خیرین ورزشی از اولویت‌هاست و باید از ظرفیت ماده ۱۸۰ بودجه استفاده بیشتری کرد.

وی گفت: دستگاه‌ها و نهاد‌های استان مکلف شدند یک درصد بودجه خود را به ورزش اختصاص دهند و در صورت عدم اجرایی شدن آن توسط ادارات و نهادها، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران در تخصیص سهم ادارات و نهادها به ورزش و جوانان اقدام می‌کند تا شاهد توسعه مناسب ورزش و جوانان استان باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *