تور بین‌المللی تنیس کاسپین در مازندران برگزار می‌شود

نسیم ورزش: دبیر سازمان لیگ فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران از برگزاری تور بین‌المللی تنیس کاسپین مازندران در هفته دوم مهرماه امسال خبر داد.

999_0
فرشاد صفتی با بیان اینکه تنیس یکی از رشته‌های ورزشی پرتحرک و مفرح بوده که طی سال‌های گذشته پیشرفت خوبی در بخش بانوان داشته است، افزود: برای رشد ورزش تنیس در بین بانوان فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران برنامه‌های منظم و مطلوبی را در دستور کار دارد که یکی از این برنامه‌ها برگزاری مسابقات جایزه بزرگ است.

دبیر سازمان لیگ فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه مازندران سابقه برگزاری مسابقات جایزه بزرگ بانوان و آقایان را در کارنامه دارد، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین رویدادهایی که در آینده نزدیک در این استان شمالی کشور رخ می‌دهد، میزبانی از تور بین‌المللی کاسپین است.

این مسئول با اشاره به برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی با حضور حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، بیان کرد: در این رویداد ورزشی که نخستین رقابت‌های بین‌المللی تنیس به میزبانی مازندران است، تیم‌هایی از کشورهای حاشیه دریای خزر شرکت دارند؛ با برنامه‌ریزی‌های لازم حدود سه سال پیگیر تحقق این مسابقات در ایران بودیم که در هفته دوم مهرماه امسال برگزار می‌شود.

صفتی ادامه داد: پنج کشور از حاشیه دریای خزر به همراه یک تیم ملی تنیس و یک تیم تنیس از مازندران در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند.

دبیر سازمان لیگ فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران هم در این مراسم بیان کرد: آمل سومین میزبانی از مسابقات تنیس جایزه بزرگ کشور را انجام داده که از سطح کمی و کیفی مطلوبی برخوردار بود.

علیرضا لطفیان افزود: سال گذشته دو مرحله مسابقات تنیس جایزه بزرگ مردان و زنان کشور در مجموعه ورزشی امیر برگزار شد که با رضایت مسئولان برگزارکننده همراه بود.

وی گفت: مازندران در رشته ورزشی تنیس پیشرفت‌های خوبی داشته و نایب قهرمان جدیدترین جایزه بزرگ تنیس بانوان کشور هنگامه عزیزی از آمل بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *