توجه به مسائل اشتغال جوانان در کنار ورزش ضرورت دارد

رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر گفت: توجه به مسائل اشتغال جوانان در کنار ورزش ضرورت دارد و در کنار توجه به‌ مسائل ورزشی باید نیازها و مشکلات جوانان مورد توجه و رسیدگی قرار گیرد.

 

توجه به مسائل اشتغال جوانان

اسماعیل پهلوان در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بابلسر در سالن اجتماعات فرمانداری به تشریح فرآیند مدیریت اشاره کرد و در فرآیند مدیریت برای استفاده بهینه از منابع به چهار فاکتور توجه شده که به‌ترتیب شامل برنامه‌ریزی، سازماندهی، هدایت و کنترل است.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی در حوزه جوانان توسط سیاست‌گذاران در شورای عالی جوانان کشور تهیه و تنظیم شده و طبق اسناد بالادستی باید نسبت به سازماندهی و ساماندهی امور جوانان اقدام شود، افزود: در این جلسات به‌دنبال برنامه‌ریزی نیستیم و الزاما بخش ساماندهی را عهده‌دار خواهیم بود.

دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بابلسردر ادامه خواستار تشکیل جلسات ستاد در بخش‌های تابعه شهرستان به‌ریاست بخشداران شد و افزود: دستگاه‌ها در حوزه جوانان نگاه جدی‌تر داشته و به این مهم با حساسیت ویژه‌ای ورود کنند.

پهلوان در ادامه خواستار کاربردی شدن جلسات ستاد شد و اضافه کرد: تمامی دستگاه‌های عضو ستاد در مسأله جوانان نقش ایفا می‌کنند و اینکه تصور شود اداره ورزش و جوانان صرفا در این حوزه مسؤول بوده یک تصور اشتباه است چون تنها دبیری ستاد مربوط به اداره ورزش و جوانان است و هر دستگاه عضو ستاد بر اساس دستور کار و مصوبات به ایفای نقش می‌پردازند و در جلسات اعلام گزارش می‌کنند.

وی تصریح کرد: براساس دستورالعمل ستاد ساماندهی، امور جوانان دارای سه کمیته فرعی بوده که این سه کمیته شامل پیگیری مصوبات ستاد، اجتماعی،  اقتصادی و همچنین فرهنگی و تربیتی است.

 رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر با بیان اینکه شهرستان بابلسر شهرستانی مساعد برای موفقیت در زمینه‌های مختلف ورزشی است، خاطر نشان کرد: در کنار توجه به‌ مسائل ورزشی باید نیازها و مشکلات جوانان مورد توجه و رسیدگی قرار گیرد.

پهلوان در پایان گفت: با توجه به ظرفیت شهرستان بابلسر تمام تلاش این اداره ضمن فراهم کردن زیرساخت مناسب ورزشی و ایجاد پایگاه قهرمانی در این شهرستان اشتغال‌زایی و ایجاد رفاه و نشاط برای جوانان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *