توانایی کسب عنوان قهرمانی جهان را داریم

نسیم ورزش : توانایی کسب عنوان قهرمانی جهان را داریم / مربی تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران گفت: هر چند پیش بینی نتایج در این رده سنی کار اشتباهی است، اما ملی پوشان نوجوان توانایی و ظرفیت لازم را برای کسب عنوان قهرمانی جهان دارند.

توانایی کسب عنوان قهرمانی جهان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ «سید مراد محمدی» افزود: تجربه ثابت کرده تنها رده ای که نمی شود نتایج را در آن پیش بینی کرد و همه چیز به ثانیه ها و روز مسابقات بستگی خواهد داشت، نوجوانان است و اینکه کشتی گیر چقدر استرس دارد و چگونه می تواند خود را از فشار مسابقات بیرون بیاورد، تاثیر زیادی در نتیجه دارد.
دارنده مدال برنز المپیک ۲۰۰۸ پکن اظهار داشت: کادر فنی نیز طی این مدت تلاش داشته ملی پوشان را از نظر جسمانی، آمادگی بدنی و فنی به شرایط خوبی برساند و تنها دغدغه ما رساندن آنان به شرایط ایده ال روحی و روانی است که امیدوارم نمایندگان ایران بتوانند در پیکارهای قهرمانی جهان در کرواسی، همه توانایی های خود را به نمایش بگذراند.
سرمربی سابق تیم کشتی آزاد نوجوانان در خصوص اینکه چرا بعد از برکناری دوباره به عنوان مربی در این رده سنی فعالیت دارد، گفت: به دنبال شهرت نیستم و اگر به دنبال آن بودم می توانستم به عنوان یکی از اعضای کادر فنی بزرگسالان فعالیت داشته باشم. اعتقاد دارم که در رده سنی پایه و نوجوانان می توانم موثرتر باشم و در کنار غلامرضا محمدی سرمربی فعلی تیم نوجوانان با علاقه کار می کنم.
تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران روز گذشته برای حضور در پیکارهای قهرمانی نوجوانان جهان، راهی کشور کرواسی شد و عصر روز گذشته نیز نخستین تمرین خود را برگزار کرد.
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان روزهای ۱۱ تا ۱۷ تیر در شهر زاگرب کرواسی برگزار می شود.
آزادکاران نوجوان ایران سال گذشته و در پیکارهای قهرمانی سال ۲۰۱۷ آتن در رده چهارم قرار گرفتند و این در حالی است که در سال ۲۰۱۶ گرجستان هشتم شده بودند.
مسابقه های کشتی قهرمانی نوجوانان جهان در رشته آزاد برای نخستین بار در سال ۱۹۷۵ برگزار شد و پس از پنج سال تعطیلی دوباره در سال ۱۹۸۰ ازسرگرفته شد.
این مسابقات در سال های ۱۹۸۱، ۱۹۸۴، ۱۹۸۵، ۱۹۸۶، ۱۹۸۸ برگزار نشد و از سال ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۹ به طور مرتب ادامه یافت و از سال ۲۰۰۰ دوباره طی چند سال برگزار نشد، اما در یک دهه گذشته این رقابت ها به صورت مرتب برگزار می شود.
تنها قهرمانی ایران به مسابقات سال ۱۹۹۶ تهران باز می گردد که با توجه به قوانین وقت، تیم ایران با دو تیم در مسابقات حضور یافته بود.
تیم ایران سه مرتبه نیز در پیکارهای نوجوانان جهان نایب قهرمان شده است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو