حاشیه دیدار سایپا – فولاد ؛ تهیه کننده شبکه ورزش با رئیس هیئت فوتبال استان تهران درگیر شدند

نسیم ورزش :  تهیه کننده  شبکه ورزش که در ورزشگاه و کنار زمین حضور داشت با حبیب الله شیرازی رئیس هیئت فوتبال استان تهران برای دقایقی درگیری لفظی پیدا کرد.

تهیه کننده شبکه ورزش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، این درگیری به حدی بود که مأموران نیروی انتظامی نیز وارد عمل شده و این دو را جدا کردند. همچنین مأموران نیروی انتظامی عکاسان را از اطراف نیمکت‌های ذخیره دو تیم دور کردند.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران و فولاد خوزستان دیدار سایپا و فولاد خوزستان را از نزدیک تماشا می‌کرد.

دیدار تیم‌های سایپا و فولاد خوزستان در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵ در ورزشگاه اکباتان برگزار شد که حواشی این بازی به شرح زیر است.

*حدود ۱۵۰ هوادار برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه آمده بودند.

*هواداران فولاد در ابتدای مسابقه حسین فرکی سرمربی پیشین تیم خود را که با او به قهرمانی لیگ برتر رسیده بودند به شدت تشویق کردند.

*فرکی در ابتدای مسابقه با نعیم سعداوی و سایر نیمکت نشینان فولاد خوش و بش کرد.

*بازیکنان تیم فولاد در ابتدای مسابقه به سمت فرکی رفتند و با او روبوسی کردند.

*سیدمحمد علوی ملی پوش پیشین باشگاه فولاد این بازی را از جایگاه ویژه تماشا می‌کرد.

*در یک صحنه که عبدالله کرمی مدافع فولاد دو بار ایوب کلانتری بازیکن سایپا را دریبل زد هواداران فولاد به وجد آمده و به تشویق کرمی پرداختند.

* یکی از تهیه کنندگان شبکه ورزش که در ورزشگاه و کنار زمین حضور داشت با حبیب الله شیرازی رئیس هیئت فوتبال استان تهران برای دقایقی درگیری لفظی پیدا کرد. این درگیری به حدی بود که مأموران نیروی انتظامی نیز وارد عمل شده و این دو را جدا کردند. همچنین مأموران نیروی انتظامی عکاسان را از اطراف نیمکت‌های ذخیره دو تیم دور کردند.

این بازی با برتری یک بر صفر سایپا به پایان رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *