تهدید پرهام به ترک نساجی در صورت شکست از پیکان!

نسیم ورزش/مالک باشگاه نساجی مازندران در گفتگویی با انتقاد شدید از مسئولان استانی، تهدید کرد که این تیم را ترک خواهد کرد.

به گزارش مازندلیگ، مهدی پرهام طی مصاحبه ای از عدم انجام تعهدات مسئولان استانی در قبال تیم نساجی و شخص پرهام تهدید کرد که در صورت باخت این تیم به پیکان تهران، نساجی را ترک خواهد کرد.

bhy37dwa15eytfbpo8aw-340x255

 

متن مصاحبه پرهام را به شرح ذیل است:

 

آقای پرهام،اخیرا شایعاتی مبنی براستعفا آقای حیدرزاده وموافقت شما با استعفا ایشان شنیده شده، آیا صحت دارد؟

خدمت شما و همه خوانندگان سایت نساجی اسپرت سلام عرض می کنم. اصلا کسی استعفا نداده تا من با استعفای او موافقت کنم و این قضیه شایعه ای بیش نیست.

 

در مصاحبه بیست روز پیش شما با نساجی اسپرت، قرار بود پولی به تیم تزریق شود اما خبری از تزریق پول نشد. آیا مشکلاتی به وجود آمد؟

ما مشکلاتی نداشتیم. در نیم فصل چند بازیکن گرفتیم و قبل از شروع بازی ها ۸۵۰ میلیون تومان به حساب تیم واریز شد و پرداختی ها را انجام دادیم . چک های ۱۰ درصد دیگر از قرارداد ها را هم آماده کرده بودیم اما بازیکنان دو باخت متوالی کسب کردند و به همین دلیل انگیزه ای برای پول دادن نداریم.

 

هواداران و بازیکنان دوست دارند شخص اول باشگاه را بیشتر در کنار خودشان احساس کنند. علت حضور کمرنگ شما در بازیهای نساجی چیست؟

بیشتر به علت مشغله کاری است در کنار بچه ها نیستم. در این شرایط سخت اقتصادی کارهایی که وظیفه من بود انجام دادم اما هیچ کسی هیچ کاری برای ما نکرد. تعهدهایی که در استان به ما داده اند را انجام ندادند و انگیزه ای برای ما باقی نمانده. برای تیم امید حدود ۶ میلیون پول نیاز بود و قرار بود این پول به تیم امید فردای آن روز واریز شود اما شب بازی هواداران در گروه های مختلف درخواست کمک مالی کردند. آیا استان توانست ۱۰ میلیون تومان پول به تیم امید ما بدهد؟ ما تا اینجا فصل حدود ۳ میلیارد تومان خرج کردیم. تعداد محدودی از باشگاه ها تا این زمان توانستند این مقدار پول خرج کنند.

 

آیا پولی در این چند روز به باشگاه تزریق می شود؟

خیر. ما که فعلا امیدی به تیم نداریم. اگر بازی با پیکان را بتوانند ببرند و شرایط را بهتر کنند شاید اتفاقاتی بیفتد ولی اگر نبرند دیگر خودم هم در نساجی نمی مانم.

 

در بین هواداران شایعه کم کاری چند بازیکن شنیده شده است. نظر شما در این مورد چیست؟

بله ما پیگیر کار بودیم و صد در صد کم کاری هم صورت گرفت. صنعت نفت آبادان در قائمشهر ۴ گل به ما بزند و در آبادان با دو گل از پارسه ته جدولی ببازد. آیا چنین چیزی ممکن است؟

باشگاه چه تدابیری در این خصوص اندیشیده است؟

از سرمربی و مدیرعامل خواستیم که دلیل این باخت را گزارش دهید. در اردوی اهواز و تهران تیم آمادگی خیلی بالایی داشت. ما حدود ۵۰ میلیون هزینه اردوی اهواز کردیم و می توانستیم بدون انجام این هزینه ها و با یک تیم معمولی و بدون اردو و بدون سرمربی جلوی صنعت نفت حداقل ۴ گل را نخوریم. دیگر انگیزه ای برای آدم وجود ندارد. باز می گویند که پرهام پول نمی دهد. چقدر باید پول بدهم؟ هیچ کدام از تعهداتی که استان مازندران به بنده داده بود را انجام ندادند. بار دیگر اعلام می کنم که اگر بازی با پیکان را ببریم به کارم در نساجی ادامه می دهم در غیر این صورت تیم را واگذار می کنم.

 

برنامه شما برای نساجی چیست؟

ما در اول فصل برنامه ای برای باشگاه ترتیب دادیم و مربی و بازیکنان استخدام کردیم. ما در نیم فصل هم حدود ۷۰۰ میلیون خرج نقل و انتقالات کردیم. در ابتدای فصل بهترین سرمربی را آوردیم ولی او را برکنار کردیم و این ها همه برنامه های من برای موفقیت نساجی بوده است.

 

در خصوص اخراج میثم بائو هم صحبت بفرمایید.

ایشان ۸۰ میلیون تومان در ابتدای فصل از نساجی دریافت کرد و برای تیم مشکل درست کرده و با یک سری افراد درگیری پیدا کرده است. من به مسئولان امنیتی هم گفتم که ایشان تمرکز تیم را برهم زده و باید با او برخورد شود. ما این بازیکن را نمی خواهیم. از روز اول ورودش برای نساجی حاشیه درست کرد. بازوبند کاپیتانی اش را پرت کرد و کل ایران این اتفاق را دیدند. بازیکنان دیگر را شارژ می کرد و با احتساب جرایمی که باشگاه برای او تهیه دیده است به نساجی بدهکار هم است. به هر حال ما به او گفتیم که ایرادی ندارد و شما بازیکن بزرگی هستی و به هر تیمی که می خواهی برو. من میثم را دوست دارم و هیچ مشکلی با او ندارم ولی باید حاشیه ها را کم کنیم. من از روز اولی که در نساجی آمده ام هر کاری که بخواهم انجام دهم با هزار مشکل در استان مواجه می شوم. همه در استان مدعی هستند. من کم مصاحبه می کنم که تیم کمتر وارد حاشیه شود. متاسفانه به جای اینکه از این کار درس بگیرند با مصاحبه هایشان در سایت های مختلف تیم را بیشتر وارد حاشیه می کنند.

 

حرف آخر؟

من سرمایه گذار هستم و فقط پول می دهم. شما وقتی بخواهی به برادرت ۵ میلیون تومان پول قرض بدهی بهانه های مختلفی می اورید که پول قرض ندهی. من ماهی ۳۰۰ الی ۴۰۰ میلیون تومان برای تیم پول خرج می کنم و هیچ چیزی عاید من نمی شود. به عشق هواداران و مردم قائمشهر که واقعا پشت تیم هستند کار می کنم. تا به حال ده ها صورت جلسه نوشتند و پنجاه مسئول هم آن را امضاء کردند ولی چه فایده.

مصاحبه: محمد شهمیری شورمستی

  1. فوتبالی

    اقای حسین زادگان بجای اینکه بری واسه رییس هیات کشتید تولد بگیری بفکر تیمهای این استان باش ک موجب شادی و دلخوشیه مردم میشن….
    پرهامم بره دیگه فاتحه این تیم رو باس خوند.
    مردم قائم شهر با چنگ و دندون پشت این تیم هستند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *