قهرمانی تنیسور مازندرانی در مسابقات تنیس زنان مناطق کشور

نسیم ورزش :  ‘ ترانه مهران ‘ تنیسور مازندرانی عنوان نخست چهارمین مرحله مسابقات تنیس مناطق پنجگانه زنان کشور که در شهرستان تنکابن درغرب مازندران برگزارشد، به خود اختصاص داد.

تنیسور مازندرانی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ در دیدار نهایی مرحله چهارم این مسابقات که عصر جمعه در مجموعه شهرستان تنکابن برگزار شد ، ترانه مهران تنیسور بابلی با شکست ‘ مونا وثوقی راد ‘ قهرمانی در این مرحله را جشن گرفت و جایزه ویژه مسابقات را نیز از آن خود کرد.
همچنین ‘ روزیتا محمد علیزاده’ ازمازندران و ‘ شمیم ساسان پور’ از اصفهان به طور مشترک سوم شدند.
در مرحله چهارم مسابقات آزاد تنیس مناطق پنجگانه کشور که به میزبانی هیات تنیس تنکابن برگزار می شود ، ۳۱ تنیسور برتر و دارای رنکینگ کشوری از استان های مازندران، گیلان، تهران واصفهان به مدت شش روز با هم رقابت کردند.
به نفر نخست این مرحله علاوه برتندیس، جایزه نقدی نیز اهداء شد.
همچنین از سوی فدراسیون تنیس در پایان پنج مرحله مسابقات تنیس بانوان مناطق کشور ، ۱۵۰ امتیاز به رنکینگ نفر اول، ۱۰۰ امتیاز به نفردوم و ۶۰ امتیاز هم به رنکینگ نفر سوم اضافه خواهد شد.
مسابقات آزاد مناطق پنجگانه تنیس زنان کشور امسال در پنج مرحله برگزار می شود که در مجموع برترین های پنج مرحله مسابقات تنیس آزاد زنان کشور از سوی کمیته فنی فدراسیون تنیس به تیم ملی دعوت می شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو