تنیسور تهرانی قهرمان مسابقات تنیس مناطق مردان کشور شد

 

نسیم ورزش: مرحله سوم مسابقات تنیس آزاد مردان مناطق پنجگانه کشور با قهرمانی ‘ کیارش سوری’ تنیسور مدعی تهرانی  درشهرستان بابل استان مازندران به پایان رسید.

در روز پایانی این مسابقات که با عنوان بزرگداشت ‘ گرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهر’ برگزار شد ، کیارش سوری در حالی برابر حریف خود نصیر پیلوار از خراسان رضوی به پیروزی دست یافت که حریفش به علت مصدومیت نتوانست بازی را تا پایان مسابقه ادامه دهد.
دو ست نخست مسابقه و درحالی که سوری با امتیاز ۴ بر صفر پیش بود ، پیلوار به علت شدت مصدومیت بازی را نیمه تمام گذاشت و نتوانست به مسابقه ادامه دهد که در نهایت الوند نامجو سرداور مسابقه ، سوری را به عنوان برنده اعلام کرد.
همچنین پوریا آصف زاده از قزوین و مازیار مشکاتی از مازندران به طور مشترک سوم شدند.
رئیس هیات تنیس مازندران به خبرنگار ایرنا گفت : این مسابقات با حضور ۷۵ تنیسور در مرحله مقدماتی در یک جدول ۶۴ نفری برگزار شد که در نهایت نفرات برتر به جدول ۳۲ نفری صعود کردند.
علیرضا لطفیان افزود : با اعلام فدراسیون تنیس نفرات اول تا ۳۲ برتر کشوری دارای رنکینگ تنیس از شرکت در این مسابقات معاف بودند.
وی اضافه کرد : برای نفر اول تا سوم مشترک این مسابقات جایزه نقدی به ارزش ۱۰میلیون ریال تعیین شده بود، اهداء شد.
رییس هیات تنیس مازندران با بیان اینکه مسابقات آزاد مناطق پنجگانه تنیس مردان کشور امسال در پنج منطقه برگزارمی شود ، اضافه کرد : تنیسورهای مازندرانی در دو مرحله گذشته این مسابقات نیز درخشش خوبی داشتند.
لطفیان اضافه کرد : در مجموع برترین های پنج مرحله مسابقات تنیس آزاد مردان کشور از سوی کمیته فنی فدراسیون تنیس به اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت می شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *