تنور رقابت‌های شطرنج در گیلان داغ شد

نسیم ورزش: رقابت‌های لیگ برتر و دسته اول شطرنج استان گیلان با برگزاری مسابقه‌هایی پایاپای در رشت برگزار شد.

شطرنج
هفته دوم رقابت‌های شطرنج لیگ برتر و لیگ دسته یک گیلان با انجام هفت بازی شنبه شب در تالار مهد اندیشه مجموعه ورزشی یادگار امام برگزار شد.

در این هفته مجتمع دخانیات گیلان با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب تالار آریا لوشان شد و بتن‌ساز خوش اندوخته خمام ۳ بر ۱ رستوران منوری فومن را شکست داد.

تیم منطقه آزاد انزلی با بانک ملی گیلان به تساوی رضایت داد و صنایع چوب وقار ۳ و نیم بر نیم مغلوب آرین شاندرمن شد و تیم شهرداری خمام با نتیجه ۴ بر ۰ باشگاه شطرنج نخبگان را از پیش رو برداشت.

تیم سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان ۳ بر ۱ بر شهرداری صومعه‌سرا را شکست داد و در آخرین بازی هیئت شطرنج رشت با فرآوری لبنی سرگل به تساوی ۲ بر ۲ رسیدند.

در پایان هفته دوم لیگ برتر شطرنج استان گیلان، شهرداری خمام و آرین شاندرمن با ۷ امتیاز به‌طور مشترک در صدر جدول قرار دارند و تیم‌های بتن‌ساز خوش اندوخته خمام و تالار آرین لوشان با ۵ و نیم امتیاز دوم و سوم هستند.

در هفته دوم لیگ یک شطرنج گیلان هم در بازی‌های مهم ویلا سازان نصیری لاهیجان، منتخب بانوان هیئت شطرنج و هیئت دهستان پسیخان با نتیجه‌های مشابه ۳ بر ۱ به ترتیب بر کانون وکلای دادگستری گیلان، آرین پره سر و باشگاه شطرنج نخبگان غلبه کردند و دیدار تیم‌های کوکی ماورا با هیئت شطرنج آستارا و لبخند کیاشهر با سکان صالح فومن به تساوی ۲ بر ۲ انجامید.

شهرداری بندرانزلی هم ۳ و نیم بر نیم باشگاه شطرنج ابتکار لنگرود را از پیش رو برداشت و نظام‌مهندسی ساختمان گیلان، باشگاه شطرنج قلعه، مجتمع اقامتی نیلوفر، شرکت توزیع برق و آب منطقه گیلان با نتیجه ۲ و نیم بر ۱ و نیم به‌ترتیب بر نمایندگی بیمه کشاورزی فومن، هیئت شطرنج رضوانشهر، هیئت شطرنج لنگرود، هیئت شطرنج سیاهکل و کانون شطرنج گیلان پیروز شدند.

در پایان هفته دوم لیگ یک منتخب بانوان شطرنج گیلان با ۷  امتیاز به‌تنهایی در صدر جدول جای دارد و تیم‌های ویلاسازان نصیری لاهیجان و نظام مهندسی ساختمان گیلان با ۶ و ۵ ونیم امتیاز دوم و سوم هستند./تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *