تنها بانوی المپیکی ایران در صدر رنکینگ ملی تنیس روی میز بانوان

نسیم ورزش : پس از برگزاری مسابقات تور ایرانی در کرمانشاه، رنکینگ ۵۰ صفحه ای ملی بانوان کشور منتشر شد که براساس آن ندا شهسواری تنها بانوی المپیکی ایران در صدر قرار دارد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، با برگزاری اولین تور ایرانی جام بیستون در شهرستان صحنه استان کرمانشاه و پس از محاسبه امتیازات پایه ورزشکاران و امتیازات کسب شده در اولین تور ایرانی، رنکینگ ملی بانوان از سوی فدراسیون تنیس روی میز اعلام شد.
ندا شهسواری با کسب مقام اول تور ایرانی بیستون، همچنان با هزار و ۱۱۶ امتیاز در صدر رنکینگ ملی ایران قرار گرفته است. ضمن اینکه مهشید اشتری دختر جوان مشهدی با درخشش قابل توجه در مسابقات اخیر موفق شد با پیروزی های مختلف بر رقبای دارای جایگاه های بالاتر و جمع آوری امتیازات زیاد در اولین تور ایرانی بانوان، از جایگاه ۲۲ به جایگاه دوم فهرست رنکینگ ملی بانوان ایران ارتقا یابد.
در همین راستا صعود تدریجی و قرار گرفتن آنا فیاضیان ملی پوش سال های دور تیم ملی بزرگسالان به جایگاه سوم و غزاله ملاطلب ملی پوش جوان در جایگاه چهارم، رقابت های دومین تور ایرانی بانوان در اصفهان را که پیش از مسابقات انتخابی تیم ملی برگزار می شود، بسیار حساس کرده است.
قرار است دومین تور ایرانی بانوان در سال ۹۵ با میزبانی اصفهان و در تاریخ های ۲۳ و ۲۴ دی ماه برگزار شود و سپس ورزشکاران طبق آخرین رتبه فهرست رنکینگ ملی و با مد نظر قرار دادن امتیارات کسب شده، به مسابقات انتخابی تیم ملی دعوت شوند.
براساس این رنکینگ نفرات اول تا دهم به شرح زیر هستند:
۱- ندا شهسواری از کرمانشاه
۲- مهشید اشتری از خراسان رضوی
۳- آنا فیاضیان از اصفهان
۴- غزاله ملاطلب از البرز
۵- مریم صامت از گلستان
۶- فاطمه مختار رضایی از مازندران
۷- منصوره رضایی از اصفهان
۸- فاطمه جمالی فر از البرز
۹- صبا صفری از مازندران
۱۰- هلیا اصغری از تهران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو