تمرینات داماش در دقیقه۹۰ شروع شد

 
نسیم ورزش: باشگاه داماش گیلان در حالی که باید روز ۲۶ مرداد ماه برابر پیکان تهران به میدان برود، تمرینات خود را آغاز کرد.


در حالی‌که کمتر از دو هفته تا شروع مسابقات لیگ دسته اول آزادگان باقی مانده است، تمرین داماش گیلان برای آماده سازی حضور در این رقابت‌ها از روز شنبه آغاز شد.

 
نخستین جلسه  تمرینی داماش زیر نظر مازیار ربیعی‌فر مربی فصل پیش این تیم برگزار شد و علاوه بر وی مرتضی ابراهیمی، منصور قربانی و مهرزاد خیراندیش دیگر اعضای کادرفنی را در این تمرین تشکیل می‌دادند و بازیکنان جوان که تحت قرارداد داماش گیلان بودند در تمرین حاضر شدند  همچنین حضور و تشویق پنجاه هوادار داماش به بازیکنان و کادر فنی دلگرمی می بخشید.

 

 

هوادارانی که به شدت نگران سرنوشت تیم محبوب خود بودند و با وجود مشکلاتی مانند خروج بازیکنان، دیر شروع شدن تمرینات، نامشخص بودن مالک و سرمربی و نداشتن فرصت باز هم به تیم داماش ابراز علاقه میکنند.

 
در پایان تمرین داماش فرامرز الماسخاله و شهاب مومنی رئیس و نائب رئیس هیئت فوتبال گیلان با حضور در رختکن داماش، از توافق نهایی با یکی از خریداران در روز یکشنبه و معرفی سرمربی تا روز دوشنبه خبر دادند.

 
داماش گیلان که در دوره‌های یازده تا سیزده در لیگ برتر حضور داشت امسال برای دومین سال پی در پی باید در لیگ دسته اول حضور داشته باشد و شرایط این تیم همچنان مبهم و نگران کننده است.
این تیم در نخستین مسابقه اش باید روز دوشنبه ۲۶ مرداد ماه در تهران به مصاف پیکان برود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *