تمرینات تیم شهدای جویبار آغاز خواهد شد/ با حضور منیعی خواسته هواداران مبنی بر ماندن این تیم در جویبار برآورده شد

 

نسیم ورزش: پس از روشن شدن تکلیف تیم فوتبال شهدای جویبار، تمرینات این تیم از امروز آغاز خواهد شد.

شهدای جویبار

 در طی چند ماه گذشته فوتبال جویبار دستخوش اتفاقات ناخوشایندی شده بود. از سویی تیم شهید کریمی جویبار به یک سر حرکات بودار در لیگ دسته سوم فوتبال کشور نتوانست بقای خود را در مرحله دوم این رقابت ها تضمین کند تا دلسردی و انصراف مالک باشگاه را به دنبال داشته باشد. هر چند پرونده شکایت مسئولان این تیم به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال همچنان در جریان است و باید دید چه نتیجه ای در پی خواهد داشت.میثم منیعی

اما بیشتری حواشی فوتبال جویبار حول تیم شهدای این شهر می چرخید و برای تصاحب امتیاز این تیم  شاهد یک سری تقابل از سوی طرفین بودیم. تا جائی که پای دلال بازی نیز به این جریان باز شده بود و یکی از مربیان معروف ایران نیز دست روی امتیاز این تیم گذاشته بود تا سهمیه اش را از فوتبال ایران خارج کند.

به هر حال پس از کش و قوس فراوان این میثم منیعی، بازیکن سابق لیگ برتر فوتبال ایران بود که توانست برنده این مناقصه جنجالی شود  و سهمیه این تیم را در جویبار حفظ کند. و میتوان از این اتفاق بعنوان پیروزی هواداران متعصب جویباری نام برد زیرا با حضور میثم منیعی خواسته و انتظارات هوادران مبنی بر ماندن این تیم در جویبار برآورده شود.

اخبار شنیده حاکیست تمرینات تیم شهدای جویبار در ورزشگاه سراج کلای این شهر برگزار می شود و با توجه به زمان اندکی که تا آغاز رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باقی مانده است، فرصت چندانی جهت آماده کردن تیم برای سرمربی شهدا باقی نمانده است.

تیم شهدای جویبار در گروه سوم رقابت های لیگ دو حضور دارد و با تیم های مقاومت تهران، نفت امیدیه، کارا شیراز، هف سمنان، نسل ابومسلم رضوی   ، کاسپین قزوین، نفت نوین آبادان، نفت و گاز گچساران، استقلال آبی ب تهران همگروه می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *