از تمام ظرفیتها برای پیشرفت اسکیت استفاده می شود

نسیم ورزش : از تمام ظرفیتها برای پیشرفت اسکیت استفاده می شود/سرپرست هئیت اسکیت شهرستان سوادکوه شمالی از برنامه‌های هیأت اسکیت در این شهرستان خبر داد.

پیشرفت اسکیت

سرپرست هیئت اسکیت شهرستان سوادکوه شمالی یاسر محمدی در جلسه معارفه گفت: از جوانان نخبه شهرستان در کارگروهها و کمیته های مختلف استفاده خواهیم نمود.

وی افزود: استفاده از جوانان توانمند در کمیته ها باعث ارتقاء این هیات میشود و اسکیت سوادکوه را پویاتر از قبل می نماید.

وی در ادامه افزود : از برنامه های هیئت اسکیت شهرستان برگزاری دوره‌های آموزشی(کلاسهای مربیگری وداوری) ، ارتباط با اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه شمالی به منظور در اختیار گرفتن سالن و امکانات ورزشی در راستای برگزاری کلاس های آموزشی در شهرستان ، درخواست میزبانی مسابقات استانی ، درخواست میزبانی از جلسات هیأت های استانی و شهرستانی به منظور تبادل تجربیات و برگزاری اردوهای مشترک را در برنامه‌های خود داریم.

وی در ادامه گفت: با نهادهای دولتی و خصوصی به منظور بکارگیری از همه ی ظرفیت ها در جهت توسعه ورزش اسکیت در سطح شهرستان کمک خواهیم گرفت.

وی افزود: ارتباط موثر و سازنده با اصحاب رسانه در جهت انعکاس خبرهای رشته ورزشی اسکیت شهرستان در ویژه برنامه‌ های این هیات است.

وی در پایان گفت: با همکاری دلسوزان ورزش و تشکیل تیم اسکیت شهرستان با  شرکت در مسابقات استانی و کشوری و حتی میزبانی میتوان هیات اسکیت سوادکوه شمالی را درخشان جلوه داد./محسن شکری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو