تمام تمرکزم روی بازی آخر لیگ است/ چرا همه به راه آهن بی احترامی می کنند؟

نسیم ورزش : تمام تمرکزم روی بازی آخر لیگ است/ چرا همه به راه آهن بی احترامی می کنند؟ دراگان اسکوچیچ: روز یکشنبه با انرژی دیوانه وار هواداران خونه به خونه به لیگ برتر می رسیم

دراگان اسکوچیچ

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل گفت: نه به نساجی و نه به استقلال در فینال حذفی فکر نمی‌کنم فقط تمرکزم روی بازی آخر لیگ است.دراگان اسکوچیچ

هفته پایانی لیگ دسته اول بسیار هیجان‌انگیز است و ۴ تیم خونهبه خونه،‌ نساجی، نفت مسجدسلیمان و بادران به دنبال صعود به لیگ برتر هستند.

دراگان اسکوچیچ سرمربی خونه به خونه اکنون به دنبال این است که تیم رده دومی خود را به لیگ برتر برساند.

♦️ هفته آینده با برق شیراز بازی دارید این بازی را چطور می‌بینید؟

بازی سنگینی داریم ممکن است برنده شویم یا ببازیم بازیکنان مصدوم زیادی داریم اما تلاش می‌کنیم موفق شویم.

♦️ چند درصد احتمال می دهید به لیگ برتر صعود کنید؟

من در مورد درصد صحبت نمی‌کنم به رقیب هم احترام می‌گذارم به تیم نساجی هم احترام می‌گذارم،‌ به جواد نکونام که مربی باهوش جوانی است هم احترام می‌گذارم اما از همه مردم بابل می‌خواهم که به ورزشگاه بیایند و یک انرژی دیوانه‌وار در ورزشگاه تولید کنند. ما به این انرژی دیوانه‌وار نیاز داریم. ما اصلاً به بازی‌های دیگر فکر نمی‌کنیم و تمام تمرکزمان روی بازی خودمان است تا به لیگ برتر برسیم.

♦️ با این حال نساجی را راه‌آهنی بازی دارد که سقوط کرده و ممکن است نساجی با تفاوت گل زیاد به لیگ برتر بیاید.

به هر حال آنها قرار نیست هاکی بازی کنند. سوال من این است که چرا همه به راه‌آهن بی‌احترامی می‌کنند و این مسئله را در نظر نمی‌گیرند که راه‌آ‌هن می‌خواهد صداقت داشته باشد و صادقانه فوتبال بازی کند.

♦️ چون راه‌آهن سقوط کرده است و انگیزه‌ای برای جنگیدن ندارد.

به هر حال صداقت هم می‌تواند یک انگیزه برای یک تیم باشد اگر راه‌آهن واقعا انگیزه‌ای برای بازی ندارد می‌تواند به بازی نیاید و سه بر صفر بازنده شود اما من اینگونه فکر نمی‌کنم آنها صادق هستند. با این حال من به این بازی هم فکر نمی‌کنم ما می‌خواهیم با انرژی دیوانه‌واری که در ورزشگاه ایجاد می‌شود به کمک مردم بابل به پیروزی و لیگ برتر برسیم.

♦️ حسن‌زاده مالک باشگاه خونه به خونه گفته داوران را سرمربی حریف تعیین می‌کند.

من مالک باشگاه نیستم من مربی باشگاه هستم.

♦️ صعود شما به لیگ برتر چه تأثیری در بازی فینال مقابل استقلال خواهد داشت.

من به بازی به استقلال فکر نمی‌کنم، من به بازی نساجی هم فکر نمی‌کنم تمام تمرکزم روی تیم خودم است به بازیکنان و هواداران خودمان فکر می‌کنم و انرژی دیوانه‌واری که می‌خواهند تولید کنند تا به لیگ برتر برسیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو